Vesmírníček přehled

Vesmírníček
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500930/bmid_vesmirnicek-LvO-500930.jpg 5 35 35

Už jste někdy zažili, že ve vás něco vyvolalo neodbytnou otázku proč? Začal vám v hlavě hryzat červík poznání a nenechal toho, dokud jste nenašli odpověď? To my, vědci a vědkyně, dobře známe. A protože také moc dobře víme, jakou radost a zábavu objevování nových věcí přináší, chtěli jsme se s vámi o ně podělit. Připravili jsme pro vás proto naučnou cestu naší Sluneční soustavou. Staňte se na malou chvíli geology i kosmonautkami a vydejte se za napínavým dobrodružstvím na povrch i do nitra planet a měsíců. Objevujte s námi odpovědi na to, jak bychom mohli žít na Venuši, jak by mohl vypadat život na Marsu, jak zlevnit cesty do vesmíru a na mnohé další otázky. Zachumlejte se pod peřinu a užijte si s rodiči tuto cestu za poznáním. A rodiče, vy si užijte, že chvilku nemusíte odpovědi na nekonečná proč vymýšlet sami... Čeká vás 70 otázek a odpovědí i spousta přemýšlení před spaním!... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vesmírníček. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (8)

adelkas
05.11.2023 5 z 5

Kniha je doporučená pro děti od 8 let, ale nezdá se mi to. Hodně těžký text. Některé věci složité pro malé dítě, není divu, že u toho rychlé usinala. Jako rodič jsem získala nové znalosti.

Vzpurny_samotar
04.10.2023 3 z 5

Ty ilustrace jsou fakt úžasný. Co se týče textu preferuji Vesmírníček pro dospělé.


Foruss9005
05.06.2023 3 z 5

Na knížku jsem se dost těšil a bohužel musím říct, že mě docela zklamala. Knížka je napsána pro děti zbytečně těžce a nesrozumitelně (alespoň já jsem z toho ten pocit měl), jelikož často, zejména s postupem stránek, zabředává do moc velkých a odborných detailů. Začátek knížky se mi líbil a v tomto duchu bych si dokázal představit celý zbytek. Bohužel, od cca třetiny knížky je velká část již pro děti obtížně pochopitelná. Jedná se o můj subjektivní pocit. Ilustrace jsou ale moc hezké.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Žebříček 10 nejprodávanějších knih pro děti a mládež za rok 2023

24.01.2024


Vychází Vypravěč, Magie havranů a další knižní novinky (41. týden)

09.10.2022


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Vesmírníček v seznamech

v Právě čtených7x
v Přečtených45x
ve Čtenářské výzvě24x
v Doporučených6x
v Knihotéce30x
v Chystám se číst53x
v Chci si koupit42x
v dalších seznamech3x