V ráme přehled

V ráme https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506713/bmid_v-rame-1NR-506713.jpg 4 228 228

Násilná smrť Reginy Stuartovej je to najhoršie, čo mohlo jej manžela postihnúť. Z domu navyše zmizol vzácny nepoistený obraz od známeho maliara Munningsa, kúpený v Austrálii, a polícia sa domnieva, že vlámanie zinscenoval sám. Podobne obišla aj iná majiteľka obrazu od toho istého autora, ktorej však na rozdiel od Stuartovcov podpálili dom.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

In the Frame , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V ráme. Přihlašte se a napište ho.

soukroma
07.12.2023 4 z 5

(SPOILER) Podle všeho jsem četla před sedmi lety, ale vůbec si ji nepamatuji... Nové čtení mne pozitivně překvapilo svižností a negativně brutalitou skrývající se za obchodem s padělanými obrazy. Příjemný byl výlet do Austrálie: Sydney, Melbourne, Alice Springs, a aspoň na doslech australský národní dostih (koně a dostihy byli tentokrát hodně na okraji, spíš jen na plátně). Hlavní hrdina z toho všeho se zdravou kůží tedy nevyšel, ale je mladý a silný a zotavuje se... Pocit zadostiučinění z rozbití mezinárodního gangu mu k tomu určitě jen prospěje.

Luigi1
29.07.2023 4 z 5

Dalo se číst aniž by to čtenáře nějak unavovalo

petrarka72
28.07.2023 4 z 5

Ano, tohle je detektivní klasika. Oproti jiným francisovkám zběsilé tempo, větší porce humoru - špičkování mezi Jikem a Toddem je fajn - a pocta Austrálii.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V ráme v seznamech

v dalších seznamech4x