Jantarové dědictví přehled

Jantarové dědictví
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352865/mid_jantarove-dedictvi-Yav-352865.png 4 20 20

Třicetiletá válka série

< 3. díl

Podzim 1662 Ve víru königsberského povstání se dcera bývalé ranhojičky Magdaleny, Carlotta, znovu setká se svou první láskou Mathiasem. Jako důstojník kurfiřtské armády patří k obléhatelům města. Jejich vztah tedy nestojí pod šťastnou hvězdou. Když se politická situace v Königsbergu vyostří, upadnou Carlotta a její matka do podezření, že prozradily obléhatelům důležitá tajemství. Nezbývá jim proto nic jiného než utéct z města… Závěrečný díl trilogie: Vojenská felčarka – Čarodějnické zlato – Jantarové dědictví... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Bernsteinerbe , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jantarové dědictví. Přihlašte se a napište ho.

renakr
15.10.2020 4 z 5

Hezké, užila jsem si to

danka13
04.03.2020 2 z 5

Knihu jsem přečetla, ale ..... První dva díly byly rozhodně mnohem zajímavější, tady se toho opravdu moc neděje.

milena8281
30.03.2019 4 z 5

První polovina knihy mě moc nebavila, až později dostal příběh spád. Prostě tomu chyběl Mathias :) . Asi by bylo lepší nečíst knihy hned za sebou, ale s malými pauzami. Každopádně mi při čtení vrtalo hlavou, kde že se ten Königsberg nachází, neseděla mi "mapa" Německa. Takže jsem si po přečtení našla nějaké informace a rozšířila si obzory. Velmi zajímavé informace.
Celkově hodnotím celou sérii pozitivně, námět je velmi zajímavý a mě to bavilo. Zároveň jsem se dozvěděla i spoustu nových informací o době a geografii.

Knižní novinky (14.8. - 28.8.)

14.08.2017

Kniha Jantarové dědictví v seznamech