Tři vlny dobrovolníků a Nová Země přehled

Tři vlny dobrovolníků a Nová Země
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445438/mid_tri-vlny-dobrovolniku-a-nova-zeme-9XV-445438.jpg 4 21 21

Tři vlny dobrovolníků série

1. díl >

V roce 1945, když byla za druhé světové války vypuštěna atomová bomba, naši „ochránci“ a „strážci“ ve vesmíru zjistili, že Země nabrala kurz směrem ke katastrofě. Hlavní nařízení o nezasahování jim zabránilo v jakékoliv akci, ale přišli s brilantním plánem, jak zachránit Zemi a pomoci jí v jejím vzestupu. Nemohli zasahovat „zvenku“, ale možná by mohli působit „zevnitř“. Takže vyslali výzvu všem, kteří by chtěli dobrovolně přijít na pomoc. „Země má potíže – kdo se chce stát dobrovolníkem?“ Domorodé duše žijící na Zemi uvízly v kole karmy. Jedinou nadějí bylo požádat čisté duše, aby přišly, duše, které nikdy nespadly do pasti karmického cyklu. Dolores při její hypnotické práci objevila tři vlny takových dobrovolníků. Někteří přišli přímo od „Zdroje“ a nikdy dřív v žádném typu fyzického těla nežili. Jiní žili jako vesmírné bytosti na jiných planetách nebo v jiných dimenzích. Protože po vstupu do dimenze Země je vymazána veškerá paměť, nepamatují si svůj úkol. Proto tyto nádherné duše zažívají těžké časy adaptace v našem chaotickém světě. Tyto duše hrají zásadní roli, protože pomáhají nám všem ostatním přestoupit do Nové Země. Vlastnosti Tří Vln Dobrovolníků Obtíže, které zažívají prvně-inkarnovaní Jak Vzestup ovlivňuje fyzické tělo Role ET a bytostí světla při Vzestupu Správci Sítě Co je Nová Země? Jaký je smysl roku 2012?... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Náboženství
Vydáno: , Centrum nejvyššího poznání
Originální název:

The Three Waves of Volunteers and the New Earth , 2011


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři vlny dobrovolníků a Nová Země. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (5)

Wolfnatural
31.12.2023 5 z 5

Výborné spracovanie knihy. Príliš veľa informácií a niekedy je potreba si určitú čas prečítať znovu na pochopenie. Nečakané zistenia ktoré bežní človek ani len netuší.

Kniha vhodná iba ľuďom ktorý veria, nie ľuďom ktorý sú skeptický.

Večšinou sa takéto knihy dostanú k vám len vtedy ak ich potrebuje. Sú tu skrité informácie, ktoré pre človeka ktorý nedáva pozor a neverí nebudú viditeľné.

Ako jedna veta v knihe vysvetľuje. Ľudia by mali zistiť kým skutočne sú a nie mať klapky na očiach a byť pohltený strachom.

Terva
11.10.2023 3 z 5

Následně Dolores
volá Podvědomí
a žádá o odpovědi
na klientovy otázky
a o uzdravení.

Při čtení obsahu této knihy jsem měl rozporuplné myšlenky. Vnímal jsem tak nějak, co nám chce paní Dolores Cannon zdělit, ale na druhou stranu jsem nechápal, proč nám to chce zdělit. A hlavně, proč pokládá svým „pacientům“ zavádějící otázky. Respektive, proč otázkou vyžaduje určitou odpověď. Ona má někoho v hypnotickém stavu a klade mu otázky, na které se snad ani jinak než kladně nedá odpovědět. Ptáte se proč píšu „pacientům“? Všichni, kteří jsou v této knize a jsou s nimi vedeny hypnotické rozhovory se za paní Dolores přišli léčit. Ona jej zhypnotizuje, klade otázky a pak požádá někoho v pozadí, (třetího pozorovatele) aby danou osobu vyléčil. Všechno to působí strašně uměle. Tak že paní Dolores Cannonová neléčí, je jen zprostředkovatel léčby.

Citát: Stále více lidí si začíná uvědomovat, že jejich obyčejný život, ve kterém se dřou, není ten důvod, proč přišli na Zemi.

Navíc, nikde není řečeno, jak osoby dostává do transu. Zda používá Aztécké zlato na řetízku, metronom na stole nebo nějakou jinou metodu. Ani slovo. Jen, že zavede pacienta na nějaký obláček a už je hotovo. Ale i v tom veškerém zmatku jsem si liboval. Vlastně mě začalo spíš zajímat to, co paní spisovatelka nepovažuje za důležité. Krásným příkladem je rozhovor s Richardem. (strany 65 - 74) Vše nezákladní (tedy co paní Dolores moc nezajímá), co nám Richard řekl mě stavělo chlupy na celém těle do pozoru. Pyramida se svítícím objektem na vrcholu je zářným příkladem. Ano, mimozešťany se to tady jen hemží.

Malá ochutnávka:
Země je škola, kde navštěvujeme jednotlivé lekce, ale není to jen škola. Žili jste na jiných planetách a v jiných dimenzích. Dělali jste mnoho, mnoho věcí, které si ani neumíte představit. Mnozí lidé, se kterými jsem pracovala v posledních pár letech, se v regresi přenesli do období, kdy byli světelnými bytostmi žijícími ve stavu blaženosti. Neměli žádný důvod přijít do hustoty a negativity Země. Dobrovolně přišli do této doby pomoct lidskému druhu a Zemi.

Jenže to paní spisovatelku moc nezajímá. Ona má v merku jen duše. A to i mimozemské, které přiletěli na naší planetu pomáhat lidstvu. Mimozešťané mají totiž něco jako my máme Evropskou unii. Oni mají Vesmírné dohlížitele. Jenže, například když prý nám dali atomovou energii a lidstvo ji využilo k ničení, začala se VU (Vesmírná Unie) lidstva bát. Pak už jsem v tom měl čím dál tím větší zmatek. První, druhá a třetí vlna duší, které přilétli nám pomoc si vlastně nepamatují, proč přiletěli. Ale je jim neustále řečeno, ať dělají svojí práci. Jak to maj dělat, když to nevědí? Inu, i tak by to prý mělo fungovat. Ačkoliv jsou tu mimozemšťani, výjevy z cizích planet a další zajímavé věci, nedoporučuji tuto knihu lidem, kteří nevědí, do čeho jdou. Je tu strašně moc rozhovorů, které vám vlastně řeknou jen jedno. Jsem duše, která sem přiletěla pomáhat vytvořit Novou Zemi.

Citát: Ve skutečnosti žijeme všechny minulé, současné a budoucí životy naráz.


ZUZANA-123
30.09.2022 5 z 5

Zaujala a chystám se na dìl č.2

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (5)

Stále více lidí si začíná uvědomovat, že jejich obyčejný život, ve kterém se dřou, není ten důvod, proč přišli na Zemi.


Je čas se probudit! Přestaň ztrácet čas!


Čas se krátí na to, abys splnil to, co jsi přišel na Zemi vykonat.


Více citátů z knihy najdete u autora.


Kniha Tři vlny dobrovolníků a Nová Země v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených24x
ve Čtenářské výzvě3x
v Doporučených1x
v Knihotéce6x
v Chystám se číst16x
v Chci si koupit12x

Štítky knihy

sekty Vesmírní lidé

Autorovy další knížky

Dolores Cannon
americká, 1931 - 2014
2020  89%Tři vlny dobrovolníků a Nová Země
2022  96%Mezi smrtí a životem
2021  90%Tři vlny dobrovolníků a Nová Země 2.díl
2021  87%Ježiš a eséni
2022  70%Hovory s Nostradamom I.