Tři vlny dobrovolníků a Nová Země 2.díl přehled

Tři vlny dobrovolníků a Nová Země 2.díl
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480828/mid_tri-vlny-dobrovolniku-a-nova-zeme-2-9pe-480828.png 5 12 12

Tři vlny dobrovolníků série

< 2. díl

Druhý díl knihy Tři vlny dobrovolníků obsahuje Druhou část (Mimozemštané a světelné bytosti) a Třetí část (Nová Země). V roce 1945, když byla za druhé světové války vypuštěna atomová bomba, naši „ochránci“ a „strážci“ ve vesmíru zjistili, že Země nabrala kurz směrem ke katastrofě. Hlavní nařízení o nezasahování jim zabránilo v jakékoliv akci, ale přišli s brilantním plánem, jak zachránit Zemi a pomoci jí v jejím vzestupu. Nemohli zasahovat „zvenku“, ale možná by mohli působit „zevnitř“. Takže vyslali výzvu všem, kteří by chtěli dobrovolně přijít na pomoc. „Země má potíže – kdo se chce stát dobrovolníkem?“ Domorodé duše žijící na Zemi uvízly v kole karmy. Jedinou nadějí bylo požádat čisté duše, aby přišly, duše, které nikdy nespadly do pasti karmického cyklu. Dolores při její hypnotické práci objevila tři vlny takových dobrovolníků. Někteří přišli přímo od „Zdroje“ a nikdy dřív v žádném typu fyzického těla nežili. Jiní žili jako vesmírné bytosti na jiných planetách nebo v jiných dimenzích. Protože po vstupu do dimenze Země je vymazána veškerá paměť, nepamatují si svůj úkol. Proto tyto nádherné duše zažívají těžké časy adaptace v našem chaotickém světě. Tyto duše hrají zásadní roli, protože pomáhají nám všem ostatním přestoupit do Nové Země. Vlastnosti Tří Vln Dobrovolníků Obtíže, které zažívají prvně-inkarnovaní Jak Vzestup ovlivňuje fyzické tělo Role ET a bytostí světla při Vzestupu Správci Sítě Co je Nová Země? Jaký je smysl roku 2012?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři vlny dobrovolníků a Nová Země 2.díl. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

ViolettaCh.
27.12.2023 5 z 5

Kniha je pokračováním prvního dílu Tří vln dobrovolníků, je pojata jako výběr ze sezení autorky jakožto terapeutky, pracující jí vyvinutou metodou kvantové hypnoterapie, s jejími klienty. Příběhy jsou zajímavé, v některých místech přichází zcela nečekané informace.

ZUZANA-123
09.11.2022 5 z 5

Kniha o rozdĕlovánì realit,snad budu mezi tĕmi kterřì dokážì navýšit vibrace a posunout se.Kniha která je pro mnohé realitou která se právĕ odehrává, pro jinè absolutnì nesmysl.


Související novinky (1)

Knižní novinky (38. týden)

19.09.2021


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Tři vlny dobrovolníků a Nová Země 2.díl v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených15x
ve Čtenářské výzvě2x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit7x

Štítky knihy

sekty Vesmírní lidé

Autorovy další knížky

Dolores Cannon
americká, 1931 - 2014
2020  89%Tři vlny dobrovolníků a Nová Země
2022  96%Mezi smrtí a životem
2021  90%Tři vlny dobrovolníků a Nová Země 2.díl
2021  87%Ježiš a eséni
2022  70%Hovory s Nostradamom I.