Tři vlny dobrovolníků a Nová Země

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V roce 1945, když byla za druhé světové války vypuštěna atomová bomba, naši „ochránci“ a „strážci“ ve vesmíru zjistili, že Země nabrala kurz směrem ke katastrofě. Hlavní nařízení o nezasahování jim zabránilo v jakékoliv akci, ale přišli s brilantním plánem, jak zachránit Zemi a pomoci jí v jejím vzestupu. Nemohli zasahovat „zvenku“, ale možná by mohli působit „zevnitř“. Takže vyslali výzvu všem, kteří by chtěli dobrovolně přijít na pomoc. „Země má potíže – kdo se chce stát dobrovolníkem?“ Domorodé duše žijící na Zemi uvízly v kole karmy. Jedinou nadějí bylo požádat čisté duše, aby přišly, duše, které nikdy nespadly do pasti karmického cyklu. Dolores při její hypnotické práci objevila tři vlny takových dobrovolníků. Někteří přišli přímo od „Zdroje“ a nikdy dřív v žádném typu fyzického těla nežili. Jiní žili jako vesmírné bytosti na jiných planetách nebo v jiných dimenzích. Protože po vstupu do dimenze Země je vymazána veškerá paměť, nepamatují si svůj úkol. Proto tyto nádherné duše zažívají těžké časy adaptace v našem chaotickém světě. Tyto duše hrají zásadní roli, protože pomáhají nám všem ostatním přestoupit do Nové Země. Vlastnosti Tří Vln Dobrovolníků Obtíže, které zažívají prvně-inkarnovaní Jak Vzestup ovlivňuje fyzické tělo Role ET a bytostí světla při Vzestupu Správci Sítě Co je Nová Země? Jaký je smysl roku 2012?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445438/big_tri-vlny-dobrovolniku-a-nova-zeme-9XV-445438.jpg 3.97
Série:

Tři vlny dobrovolníků 1.


Žánr:
Esoterika, astrologie, okultismus, Náboženství

Vydáno: , Centrum nejvyššího poznání
Originální název:

The Three Waves of Volunteers and the New Earth, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Tři vlny dobrovolníků a Nová Země

Jeronym
17. ledna

Četl jsem v jakémsi osobnějším podání... (díky Tereze :))
Přiznám se, že v lecčem už na mě byla tato kniha lehce za hranou. Na druhou stranu, mám rád otevřenost v mnoha směrech a v případě spirituálního četby to platí dvojnásob. Přesně takovýto druh četby v sobě skrývá mnoho moudrosti a tedy i příležitostí k posunu.
Třeba mně vždycky vrtalo hlavou, kde že se jako bere ten strach z mimozemšťanů. Nemohl by to být přeci jen sofistikovaný myšlenkový zámek kamsi k vědění? Jestli oni ti mimozemšťani nejsou spíše hodné a mírumilovné bytosti...
...Zpátky k moudrosti. Mohou přijít nepříjemné časy. Až zarážející a skoro jasnovidecká (k současnému dění) je kapitola o využívání masových médiích k šíření strachu napříč společnosti hrstkou lidí u moci, kteří se pořád drží starého nastavení. Cha! To tak! To vážně budu radši za podivína, co čte takovýhle knížky. Doba se zrychluje a vyhrocuje a už není čas jít střední neutrální cestou.
Přišel jsem si sem prožít své. A jsem připraven na různé. A pokud by tedy měly (čirou náhodou) přijít horší časy, budu ten klidný s úsměvem na tváři. To se knize musí nechat, lepší plán ani nemám.
Po přečtení se zas o něco více vyhnu šíření negací, a to i v myšlenkách. To radši těmi pozitivními myšlenkami nakrmím "kouli" možností. Aneb další dílek do skládanky o tom, že realitu si tvoří lidé sami. Takže světlo a lásku, ano prosím? :)
A karma? Tu kniha pojímá poměrně prazvláštně. Že prý je to přežitek.
Kdo ví, jak je to nakonec s tou Novou zemí či nějakým Rájem. Pro všechny případy budu pravidelně chodit na návštěvy už teď. Uvidíme se tam. ;)

moničina
26.04.2021

Strata času. Podľa anotácie som očakávala niečo iné. Výsledok - veľké sklamanie a zbytočné vyhodené peniaze.