Tři mušketýři 1. díl přehled

Tři mušketýři 1. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367028/bmid_tri-musketyri-1-dil-PMa-367028.jpg 5 866 866

Nejslavnější historický román Alexandra Dumase. Dobrodružství čtyř nerozlučných přátel v neklidných časech vlády Ludvíka XIII. 3. vydání v Albatrosu

Literatura světová Dobrodružné Historické romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Les Trois Mousquetaires , 1844

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři mušketýři 1. díl. Přihlašte se a napište ho.

ŠafránkaFénix
09.03.2024 5 z 5

Ano, toto je kniha mého dětství. Přečetla jsem ji dvakrát za sebou, a to i další její díly. Skvělá.

Emik87
18.02.2024 5 z 5

Asi moje neoblíbenější knížka. Nic jí nechybí...láska, zrada, přátelství, intriky, politika. A to, že není historicky příliš přesná, to vůbec nevadí. Na kvalitě to neubírá. Tenhle příběh můžu číst stále znovu.

Naďa2411
20.12.2023 5 z 5

V době na střední škole čteno jako povinná četba, nyní poslechnuto v aknize, do skupiny ke třem mušketýrům se přidává další - "Jeden za všechny, všichni za jednoho". V prvním díle se seznamujeme s postavami za vlády krále Ludvík XIII. Královna je vtažena do léčky....jdu na 2. díl.
Pěkná historická kniha, která je námětem pro televizní zpracování a muzikálů. Obě verze jsem viděla, nádherný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tři mušketýři 1. díl v seznamech

v Právě čtených8x