Traja mušketieri po dvadsiatich rokoch přehled

Traja mušketieri po dvadsiatich rokoch https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478941/bmid_traja-musketieri-po-dvadsiatich-rok-644d2416a0ca4.png 4 257 257

Francúzsko v polovici 17. storočia. Zomrel kardinál Richelieu, nahradil ho kardinál Mazarin. Zomrel kráľ Ludovít XIII. a na trón nastúpil v zastúpení matky Ľudovít XIV. – kráľ 'Slnko'. Krajina sa zmieta v ustavičných náboženských a vojenských nepokojoch a náš štvorlístok mušketierov sa utiahol do súkromia. V ťažkej dobe si kráľovná matka, Anna Rakúska, spomenula na mušketierov a znovu ich požiadala o pomoc. 66-186-75... celý text

Literatura světová Dobrodružné Historické romány
Vydáno: , Mladé letá

Vingt Ans après , 1845

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Traja mušketieri po dvadsiatich rokoch. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
14.02.2024 4 z 5

Prvnímu dílu se nevyrovná, ale pořád jde o kvalitní čtení od skvělého autora.

len86
26.11.2023 3 z 5

První pokračování se mi líbilo o něco víc než to druhé. Příběh mě bavil, ráda jsem se znovu setkala s některými starými známými. Ale trochu kouzla to oproti původním knihám pro mě ztratilo. Asi mi chyběla bývalá jednotnost mušketýrů. Nebo jejich energie? Prostě už to nebylo tolik "Jeden za všecchny a všichni za jednoho".

kilometr
09.04.2021 5 z 5

Pokračování je stejně čtivé,jako to před 20 lety.Chrochtal jsem blahem nad každou stránkou.Inu,Dumas! 90%.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Traja mušketieri po dvadsiatich rokoch v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x