Tisíc východů slunce přehled

Tisíc východů slunce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350217/bmid_tisic-vychodu-slunce-x1c-350217.jpg 4 154 154

Pavla ztratila během jediného okamžiku manžela i otce – dva lidi, které nejvíc milovala. Navíc v době, kdy prožívá své první těhotenství. Potřeba sdílet svůj smutek s někým blízkým ji zavede k její babičce, ke které se rozhodne přestěhovat. Poznává nové lidi, mezi nimi Zbyška, který se také vypořádává s nepřízní osudu. Najdou tito dva lidé cestu k sobě? Smíří se s tím, co jim život vzal, a naleznou naději na nové štěstí?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tisíc východů slunce. Přihlašte se a napište ho.

marwinmh
24.05.2023 3 z 5

Příjemný romantický příběh, který končí happyendem navzdory úvodní životní tragédii hlavní hrdinky.

ZUZKA28
12.10.2022 5 z 5

Knihu jsem četla v prosinci 2021 a stále ji mám v sobě, krásný příběh, sice smutný, ale četlo se samo a těším se na další knihy od autorky, mám připraveny dvě, Stmívá se dřív a nejnovější Dám ti noční nebe.

Terez1977
20.04.2022 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo mnohem víc než Dívka s labutí. Možná se mi to víc trefilo do nálady, ale jsem ráda, že jsem autorce dala ještě jednu šanci.

Knižní novinky (10. - 28.7.)

11.07.2017

Kniha Tisíc východů slunce v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x