Tajná věda v nástinu přehled

Tajná věda v nástinu
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46128/bmid_tajna-veda-v-nastinu-glp-46128.jpg 5 14 14

Tajná věda Rudolfa Steinera představuje myšlenkové základy duchovní vědy. Spolu s Teosofií a Poznáváním vyšších světů tvoří hlavní prameny hlubšího poznání člověka a světa. Nejedná se o myšlenkovou konstrukci vázanou jen na smyslovou zkušenost, ale o skutečnosti, které jsou stéle přítomné ve sféře věčnosti a jsou vnímatelné duchovním zrakem.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Fabula

Die Geheimwissenschaft im Umriss , 1910

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajná věda v nástinu. Přihlašte se a napište ho.

Blanka_2
11.09.2020 5 z 5

Úplný základ anthroposofie

senbja
07.06.2020 5 z 5

Přečetla jsem na potřetí celou. Čtivost stejná, ale asi jsem dorostla k většímu pochopení. Autor nepatří k mým favoritům, nicméně zvláštní vhled do problému mu nelze upřít.

senbja
29.02.2020 5 z 5

Už jsem ji kdysi jednou zkoušela přečíst, a i když ji už jako tajnou nevnímám, protože o ní leccos vím z vlastní zkušenosti a celé řady jiných knih od jiných autorů, nebyla jsem schopná přečíst ji celou. Patří do okruhu knih, které mám zařazené jako "těžké čtení". Ani ne tak pro obsah jako pro způsob, jakým jsou psány. Obsahu bych nevytkla nic, jen ta čtivost byla pro mě i podruhé horší.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Tajná věda v nástinu v seznamech

v dalších seznamech2x

teosofie okultismus antropozofie