Návrat Jediho přehled

Návrat Jediho https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30833/mid_navrat-jediho-h2y-30833.jpg 4 85 85

Na motivy filmového scénáře Star Wars: Epizoda VI – Návrat Jediho. Závěrečný díl trilogie Hvězdných válek (Nová naděje, Impérium vrací úder, Návrat Jediho) vrcholí zápasem představitelů aliance svobodných světů – princezny Lei, Luka Skywalkera, Hana Sola, Chewbacca – s temnými silami Impéria (Darthem Vaderem a císařem). Luka, který se stal posledním rytířem řádu Jedi, čeká mnoho šokujících poznání, zejména týkajících se jeho otce jímž není nikdo jiný než Temný pán ze Sithu, i jeho znovunalezené sestry…... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Baronet

Return of the Jedi , 1983

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat Jediho. Přihlašte se a napište ho.

RMarkéta
31.10.2023 5 z 5

Záverečná dobrodružství Luka Skywalkera a jeho věrných přátel. Sága se tak uzavřela. Tedy,co se původní trilogie týká. Tady se fantazie George Lucase rozjela na plné obrátky. Střet mezi Lukem, Vaderem a Palpatinem je nezapomenutelný. Tak to samozřejmě mělo být.

bafometamendes
23.05.2021 5 z 5

Návrat Jediho je můj NEJ-oblíbenější díl a proto jsem se moc těšila, až si tuto knihu přečtu. Musím uznat, že když se do tohoto příběhu vžijete, tak si kniha rychle a poctivě čte! To co mě ale znovu zarazilo se vyskytlo, už i v předchozím díle a to je překlad. Chápu to, že kniha byla přeložena před necelými třiceti lety a tudíž odpouštím překlad mnoha slov. Umpřímě než jsem zjistila, kdy se tento díl přeložil, myslela jsem si, že daný člověk nikdy neviděl Star Wars. Hold se liší překlad současné doby a doby minulé. Byla bych ráda, kdyby se kniha znovu přeložila do součastného překladu, který známe z filmů. Každopadně, pokud máte 6. díl také tak rádi, tak neváhejte a přečtěte si ho, rozhodně si tím rozvinete jedno z úžasných dobrodružství z předaleké galaxie ;)

wullcann38
20.11.2020 5 z 5

Dobrá kniha

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návrat Jediho v seznamech

v Právě čtených3x