Star Wars: Síla se probouzí

Před téměř čtyřiceti lety se Star Wars staly kulturním fenoménem. Nyní přicházejí do kin s novými napínavými příběhy, které nás zavedou zpět do galaxie princezny Leiy, Hana Sola, Chewbaccy, Luka Skywalkera, droidů C-3PO a R2-D2 a také mnoha nových postav. Ačkoli Darth Vader byl vykoupen a císař poražen, zlo jen tak snadno nezmizí. Prostá víra v dobro však stále dokáže dát sílu obyčejným lidem, aby se postavili výzvám z nejtěžších....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295977/big_star-wars-sila-se-probouzi-zRl-295977.jpg 4.528

Star Wars – filmová novelizace 7.

Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , Egmont (ČR)

Star Wars: The Force Awakens, 2015

Kniha Star Wars: Síla se probouzí

DarkAvenger

Kniha se mi líbila stejně jako film. Scény navíc potěšili a pěkná obálka knihy taky. Nová trilogie je dobrá a oživila můj zájem o SW. Jen škoda že další dva díly knih nevyšli v češtině.

Overkill

Jsem velkým fandou Star Wars, filmy znám nazpaměť a knihy k nim mám přečtené všechny včetně téhle. Těší mne že je rozšířena o scény které ve filmu nebyli a že se dozvíme o pocitech a myšlenkách hlavních postav které u filmu můžeme jen hádat. Četla jsem sice anglickou verzu téhle knihy místo české ale nemyslím že by v tom byl velký rozdíl. Škoda ze další díly nevyšli v češtině. Já mám novou trilogii celou v angličtině (knihy) a nezklamala ani jedna kniha z ní. Doporučuji všem co mají rádi sci-fi/fantasy knihy a Star Wars.

gimli35
07.06.2020

Přestože větší část novelizace sedmé epizody není tak čtivá jako Ztracené hvězdy, najdou se i zde velmi silné momenty a jedná se tak o dobře napsanou knihu, kterou lze (nejen) fanouškům Star Wars doporučit.

Alee
15.05.2018

Kniha mě příjemně překvapila, protože (i když je podle scénáře) je vážně dobře napsaná. Pokud máte rádi Star Wars a chcete se ponořit do pořádné akční sci-fi jednohubky, nebo chcete prohloubit svůj zážitek z filmu, tak mohu tuto knihu vřele doporučit. Pokud seženu novelizovanou epizodu osm, tak si ji určitě ráda přečtu.

Palorizek85
27.04.2018

Kniha lepší než film :)

Kiisaki
13.01.2018

Novelizace prvního dílu nové Star Wars trilogie krásně vtáhne do děje a jako bonus zahrnuje i několik zajímavých scén, které ve filmové předloze nejsou. Navíc nabízí i náhled do myšlenek a vnitřních pocitů postav, což pouze prohloubilo mé sympatie k novým hrdinům. Pro fanoušky SW a pro vášnivé čtenáře je to skoro až nutnost.

I_love_books
16.07.2016

Velmi dobrá a propracovaná kniha. Odchylky od filmu jsou minimální, pouze jsou tu přidané, případně více rozpracované scény (které třeba byly z filmu vyřazeny), což je pro mě rozhodně bonus. Na to, že je kniha psaná podle filmu, je v různých ohledech překvapivě lepší než film, který je také velmi dobrý.
Já dávám knize pět hvězdiček a mohu ji doporučit fanouškům Star Wars.