Nick a Charlie přehled

Nick a Charlie
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491273/bmid_nick-a-charlie-tv6-491273.jpg 4 256 256

Stýskání lásku jenom umocňuje, že jo? Všichni ví, že Nick a Charlie jsou dokonalý pár – jsou nerozdělitelní. Ale teď Nick odchází na vysokou školu a Charlie zůstane na střední sám. Všichni se ptají, jestli zůstávají spolu, ale co je to za hloupou otázku?! Vždyť tohle je Nick a Charlie, proboha! Jak se však nezadržitelně blíží chvíle, kdy se budou muset rozloučit, oba začínají pochybovat: je jejich láska opravdu dost silná na to, aby vydržela i vztah na dálku? Nebo jen oddalují nevyhnutelné? První láska koneckonců málokdy vydrží věčně…... celý text

Literatura světová Novely Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Nick And Charlie , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nick a Charlie. Přihlašte se a napište ho.

lukas5373
včera 2 z 5

Rozhodně už to není ňuňu, jako komiksy. A je to dobře. Ale mě to neoslovilo, asi nejsem cílovka těchto novel. A už vůbec mi postavy nebyli sympatický, hlavně Charlie mi příjde takový nevyrovnaný a trochu egoista.

Ovecka_Saki
12.07.2024 3 z 5

Komiksy jsou lepší, tohle pro mě postrádalo šťávu. Ale tak… že života no.

Jája92
21.06.2024 3 z 5

Ke knize jsem se dostala úplnou náhodou, o Srdcerváčích jsem sice slyšela, ale tato záležitost mě poněkud minula.
Příběh je to veskrze jednoduchý, předpokládám, že se jedná o jakési doplňkové čtení k hl. příběhu.
Nejspíš nejsem úplně cílová skupina, takže mě dílko až tak příliš neohromilo. Ale předpokládám, že pro fanoušky se jedná o solidní jednohubku.

Program apokalypsy, Nick a Charlie a další knižní novinky (21. týden)

22.05.2022

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Nick a Charlie v seznamech

v Právě čtených5x