Sliby chyby přehled

Sliby chyby https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483119/bmid_sliby-chyby-qRv-483119.png 3 192 192

Když mi bylo šestnáct, přísahala jsem, že jeho si nikdy nevezmu. Plácli jsme si na to. Dokonce jsme slib sepsali a podepsali vlastní krví. Bylo to to jediné, na čem jsme se kdy shodli. Svět ho zná jako prince Juliana, vévodu z Montcroix, prvního v nástupnictví na chamontský trůn. Má přízvuk, z něhož se ženám tají dech. Královskou noblesu. Oslnivý vzhled. Je to neskutečný krasavec. A má dlouhatánský seznam dívek po celém světě, které by obětovaly své prvorozené dítě za svatbu s ním. Je nejžádanějším mládencem svobodného světa. Ale pro mě je to jen syn otcova nejlepšího přítele – otravný kluk, který mi každé léto dělal ze života peklo. Rodiče si našeho vzájemného opovrhování nevšimli a vtipkovali o našich zásnubách…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

The Marriage Pact , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sliby chyby. Přihlašte se a napište ho.

cerna7151
07.02.2023 3 z 5

Oddechovka, od které jsem očekávala sladký šťastný konec :) a proto jsem to četla.

Radka1727
26.11.2022 2 z 5

Pohádka každým coulem .... bohužel zklamání, i některé harlequinky mají lepší tah na branku.

Terez9119
10.11.2022 2 z 5

Ze začátku dobré, ale docela brzy to sjelo k přeslazené nudě. Styl psaní není moc kvalitní, krátké kapitolky v tomto případě neznamenají větší dynamičnost děje, spíš autorka potřebovala vytvořit určité situace, ale pak nevěděla, co se zbytkem. Na konci mě hrdinka hrozně rozčilovala, chovala se jako největší nána. Julian se na ni měl vykašlat, dokud měl příležitost, ale on se choval jako patetický idiot. A ten konec...no comment. Prostě...Odehrávat se to v zimě, je to námět pro vánoční film na Hallmarku. Celé je to plytké a v rámci romantiky ani ne průměr.

Knižní novinky (42. týden)

17.10.2021

Kniha Sliby chyby v seznamech