Neodolateľná Claire přehled

Neodolateľná Claire
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145379/neodolatelna-claire-145379.jpg 4 56 56

Sestry Banningovy série

Populárna séria z regentského Anglicka o trojici svojráznych sestier Banningových pokračuje príbehom prostrednej sestry Claire. Obdivovanej kráske sa splní sen všetkých debutantiek, keď sa vydá za bohatého markíza z Tyndalu, ibaže osud má s ňou iné plány. Jedného dňa ju cestou na manželov statok unesú a jej život i srdce sa navždy zmenia. Záhadný šľachtic Hugh Battancourt zachráni Claire pred únoscami, no len preto, aby ju sám uniesol na loď smerujúcu do Francúzska. Omylom ju totiž pokladá za nebezpečnú špiónku...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Irresistible , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neodolateľná Claire. Přihlašte se a napište ho.

havrmoni
13.02.2017 4 z 5

Tak tohle bylo daleko lepší než první díl. Neustále se něco dělo,rychle to ubíhalo,jak se tu píše. Měla jsem jí přečtenou v podstatě najednou za jeden večer.

liletka_a
17.06.2014 4 z 5

Ze série: Sestry Banningovy, jsem příběh o Claire četla až nakonec. Sice nepatřil k tak skvělým příběhům jako měly její sestry Gaby a Beth, ale tento se mi svým způsobem taky líbil. Měla jsem jí přečtenou za pár dní jelikož příběh nebyl nudný a rychle ubíhal. :) 1. a 3. dílům jsem dala všech pět hvězd, tento na pět bohužel nedostahuje, protože byl slabší, ale 4 hvězdy jsou zaloužené. :)

modranka
04.06.2012 1 z 5

mrzí ma to, ale tentoraz som knihu nedočítala. Hviezdičku dávam iba za to, že autorka vie písať aj lepšie príbehy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Neodolateľná Claire v seznamech

v dalších seznamech2x