Elita přehled

Elita https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499351/bmid_elita-fnH-499351.jpg 4 4433 4433

Selekce série

35 dievčat vstúpilo do paláca. Ostane ich len 6. Pokračovanie obľúbenej Selekcie! Z 35 dievčat v Selekcii zostalo už len 6 elitných súperiek. America spolu s nimi naďalej bojuje o lásku princa Maxona, avšak stále si nie je istá, komu skutočne patrí jej srdce. Keď je s Maxonom, srdce sa jej chveje vzrušením, no zároveň sa obáva ich spoločnej budúcnosti. Pri Aspenovi, prvej veľkej láske, zas nedokáže zabudnúť na všetko krásne, čo spolu zažili. Elitné dievčatá sú však odhodlané získať princa za každú cenu. Konkurencia je stále tvrdšia, a preto sa aj America musí rozhodnúť.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Elite , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Elita. Přihlašte se a napište ho.

Rapeh
18.05.2024 4 z 5

No chvílemi jsem měla sto chutí Ameriku proplesknout. Max je pořád miláček , chvílemi jsem ho nechápala ale na konci knihy to vysvětlil a o Aspenovy asi nemám chuť se rozepisovat. Tento díl byl o trošku horší než předchozí. Pochopila jsem ale proč musí celá knižní série cestovat po světě s mojí dcerou

Grace_Foster
11.05.2024 5 z 5

(SPOILER) 1. díl byl moc hezký a tento také. Zábavný a napínavý děj s milými postavami. Nelíbilo se mi jak se America furt nemůže rozhodnout jestli chce Aspena nebo Maxona( fandim Maxonovi)

katerina1237
05.03.2024 5 z 5

Jedno velké WOW!! Začíná se to trochu komplikovat a vybarvovat. Věci začínají pomalu dávat smysl a já se nedokázala odtrhnout. Zvratů je o dost více než v prvním díle, a více otázek než odpovědí. Kdo byla ta dívka? Byli tam? Lže? Proč se to děje?! Jak to skončí? A plno dalších
Tentokráte už to nebylo tak “mírumilovné a taky bych chtěla dodat, že America je sice někdy super, ale trochu mě chvílemi začíná štvát. U nějakých jejích rozhodnutí jsem si málem rvala vlasy.
Romantická linka se docela zamotala, chvíli tak, chvíli onak, ale můj favorit se nemění!!!
Neznám motivy vedlejších postav. Chci je znát. A to znamená jediné kde je další díl ať si ho můžu co nejdříve přečíst :)

50 nejčtenějších knih minulého roku (2016)

17.01.2017

Připravované knižní novinky (20. - 26. 4.)

19.04.2015

Láska je nádherný strach.

Opravdová láska je obvykle ta nejprobamatištější.

Kniha Elita v seznamech

v Právě čtených59x