Sekta přehled

Sekta
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536019/bmid_sekta-66153ae55247d.jpg 4 328 328

Novinář Marek Vráz série

Novinář Marek Vráz alias Terence se dozvídá o muži, který za podivných okolností zmizel a nechal po sobě jen neobvyklý vzkaz. Pátrání Terence zavede až do hor v severní Itálii, kde žije komunita důsledně uzavřená před okolním světem. Co se děje za zdmi staleté usedlosti?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sekta. Přihlašte se a napište ho.

vlkcz
30.03.2024 5 z 5

Další skvělý Terence.
Zase to není úplně detektivka, i přes kriminální motivy jde spíš o sondu do světa sekt a jejich členů, obětí.
Opět svižně napsáno, opět s lehkým logickým nedostatkem (tentokrát to, že se nenašel nikdo, kdo by byl schopen, nebo aspoň ochoten přeložit Limpia Mente a dostat se tak k souvislostem s čistou myslí.)
Ale to je jen drobná vada na kráse, už se těším na další příběh.

karaliene
06.02.2024 4 z 5

Hodně dobré! Takový autor mi na poli české literatury chyběl!
Oceňuji průhledy do budoucnosti.

faba
29.01.2024 4 z 5

Audiokniha. Čte Jan Maxián.
Slušný příběh od Terence. A opět nevyřešen. Začínám si zvykat a zjistil jsem, že mně to nevadí. Když se k tomu přidá kousek historie..., té naší z let nedávných, i té zahraniční, aby jsme věděli na co se máme v knize připravit. Je to celkem slušný styl od MG (to není ta značka auta :-) ).
Téma stále aktuální, v jakékoli době, protože komunity (plete se mi tam jiné slovo) číhají všude. Trochu mi vadilo přeskakování děje, ale potom jsem, si na to zvykl. A nakonec souhlasil se ,,soupik2012".
p.s.: covid v příběhu mi nevadil, (vždyť to tak nebylo jak se říkalo).

Knižní novinky (47. týden)

15.11.2020

Kniha Sekta v seznamech