Smrt kouzelného džina přehled

Smrt kouzelného džina
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192659/smrt-kouzelneho-dzina-192659.jpg 5 443 443

Sedmý smysl série

Naši přátelé – Hanka, Sváťa a Rafael tráví část prázdnin v útulku pro nemocné magické tvory, kde si odpykávají školní trest. Trest přijali dobrovolně a s nadšením. Práce jim nevadí a čas s nimi tráví i Hančin dračí bratr Plam. Rafan musí absolvovat zkoušku a je přijat do školy v Santareně. Nový školní rok tedy tráví sourozenci Vronovi společně. Jejich schopnosti a dovednosti se prohlubují, ale také se začínají rozlišovat. Každý je dobrý v něčem jiném. Jejich ochránce Vron přiznává svou temnou minulost...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt kouzelného džina. Přihlašte se a napište ho.

Sitting-Bull
včera 5 z 5

Úroveň příběhu, kterou autorka nasadila v prvním dílu, ani v dalším neklesá. Líbí se mi tento magický svět, libí se mi autorčiny nápady a už teď vím, že prostě musím přečíst celou sérii (a těším se na to).

Luigi1
21.05.2024 5 z 5

Moc se mi tato knha líbila

marketa3815
08.03.2024 5 z 5

Poslouchala naše devítiletá dcera, audioknížka se jí líbila, dokonce víc než první díl. Bude v poslechu pokračovat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt kouzelného džina v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech5x