Legendární zabiják přehled

Legendární zabiják https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514302/bmid_legendarni-zabijak-64u-514302.jpg 4 40 40

Sakamoto Days série

Obtloustlý pan Sakamoto je na pohled pouhopouhým vedoucím skromné samoobsluhy na předměstí Tokia, ale ve skutečnosti býval legendárním zabijákem, před kterým se třáslo celé podsvětí! Co si však počne, když se jeho minulost začne ozývat – ochrání Sakamoto svou rodinu a bezstarostný každodenní život před přicházejícím nebezpečím? Začíná nová manga plna humoru a akce!... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Sakamoto Days 1 , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Legendární zabiják. Přihlašte se a napište ho.

Rowana
24.10.2023 5 z 5

Nic moc jsem od toho nečekala. Pak jsem se začetla a opravdu dobře jsem se bavila.

fvalek
24.09.2023 4 z 5

Tohle je takový ten absurdisticky komediální žánr, který funguje jaksi sám pro sebe. Ona už jen samotná premisa, kdy bývalý špičkový vrahoun ztloustne a jde pracovat do obchodu je sama o sobě vtipná a netradiční. Zamíchejte do toho další vrahy, přísnou manželku a telepata a je z toho docela sympatický mišmaš. Telepatie by mi asi přišla zbytečná, ale ten prvek toho, že pan Sakamoto skoro nemluví, je hodně důležitý. No a pak tu jsou ty myšlenkové zabijačky, které taky mají svou úlohu.

Celkový děj byl takový o ničem, nevím, jak by se pan Sakamoto uživil, kdyby najal každou zbloudilou duši na práci. A proč by nějaká vražedná mafie chtěla dělat v krámě, ale jak píšu, tohle je takový ten "nehledejte logiku a užívejte si" styl. Snaha Sakamota zabít nebo zlanařit je docela vtipná, ale hlavně jeho schopnosti jsou uchvacující. První díl byl rozjezd, ale teď jsem zvědavý, jak se to bude dál vyvíjet a zda to vybočí ze zatím omezených kolejí.

Atlantis
27.07.2023 4 z 5

4,5* Velmi příjemná a neskutečně vtipná manga. Líbí se mi zvláštně jemná kresba, která může působit lehce archaicky, hlavní postavy jsou skvělé. Úplně mi nesedí svět, nadpřirozené schopnosti mi v něm přijdou zbytečné, ale jinak se těším na pokračování.

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

Kniha Legendární zabiják v seznamech

v dalších seznamech3x

Júto Suzuki
japonská
2023  89%Legendární zabiják
2023  86%Drsná škola
2023  85%Heisuke Mašimo
2024  94%Nehlučte za jízdy!
2024  0%Odsouzenci