Dárek pro mistra kata přehled

Dárek pro mistra kata https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82076/bmid_darek-pro-mistra-kata-tTy-82076.jpg 4 77 77

Už šestá kniha o středověkých detektivech Jakubu Protivovi z Protivce a otci Blasiovi nás opět zavede na Nové Město pražské do doby vlády krále Václava IV. Jakub má dlouhodobě nevyřízené účty s nebezpečným loupeživým rytířem Janem Zoulem z Ostředku. Královská hotovost sice dobude jeho hrady a rozpráší jeho rotu, ale on sám spolu s několika nejvěrnějšími druhy uniká. Jakub Protiva musí vynaložit veškerý svůj důvtip, aby se mu dostal na stopu. Sám se přitom ocitá v nebezpečí života a jeho druh Blasius je dokonce odsouzen k smrti za něco, co nespáchal. Jakpak se tentokrát tito dva braši vypořádají s celou kupou záhad a problémů?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dárek pro mistra kata. Přihlašte se a napište ho.

Misabi
07.01.2024 5 z 5

Moc se mi kniha líbila. Čtu celou sérii a knihy jsou čím dál lepší. Už se těším na další díl.

martineknatasa
04.07.2023 5 z 5

Moc se mi to líbilo. čtu od prvního dílu a je to čím dál lepší.

Šnek86
16.12.2021 3 z 5

Taková středověká honička, loupeživý rytíř okrade arcibiskupa a ten si to nehodlá nechat líbit a tak ustaví královskou hotovost, aby lapku dopadala.Žádný velký vzrůšo to není, ale dá se.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dárek pro mistra kata v seznamech

v dalších seznamech1x