Anatomie strachu přehled

Anatomie strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58369/bmid_quirke-anatomie-strachu-VGk-58369.jpg 3 44 44

Quirke série

Dublin, padesátá léta 20. století Když Quirka kontaktuje Billy Hunt, přítel ze studií, protože si jeho mladá a krásná žena Deirdra údajně vzala život, zavětří Quirke, patolog a bývalý pijan, problémy už zdálky. Je to však muž, který se problémům nevyhýbá, a proto se pustí do vyšetřování na vlastní pěst. Deirdra, majitelka salonu krásy "Stříbrná labuť", byla totiž zavražděna a jako pachatelé připadají v úvahu především její milenec Leslie White a podivný psychiatr dr. Kreuz...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Silver Swan , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anatomie strachu. Přihlašte se a napište ho.

Atanone
09.04.2023 5 z 5

Moje druhá kniha o tomhle podivném pavoukovi. Quirke své city schovává pod žulovým obalem, pod kterým stejně tak skrývá svoje vnitřní démony, se kterými nedokáže, nebo možná ani nechce bojovat. Dozvíte se o něm věci, které byste snad ani vědět nechtěli. Do rytíře v lesklé zbroji má hodně daleko. Ale snad právě proto, je tahle postava velmi lidská.
Násilí se stane a prolíná se celým příběhem, ale vlastně jako by o vyšetřování zločinu ani tak nešlo, protože mnohem důležitější je to, co se děje postavám, které nám autor předkládá.
Pomalý styl autora mi sedí. Knihu jsem nestihla dočíst do loňské ČV, a jsem ráda, že ji můžu zařadit do té letošní.

Jara.v
25.04.2022 2 z 5

Další kniha do čtenářské výzvy, ale taková nemastná, neslaná. Styl psaní mi nevadil. Četlo se mi to docela dobře, ale celý ten případ byl takový já nevím. Nezaujalo mě to.

kolacky
20.03.2022 3 z 5

(SPOILER) Ve světle posledních stránek nechápu Billyho Hunta, proč na začátku přišel za Quirkem. To si to pěkně pomotal. Dost dobře nechápu ani Phoebe. Vypadala jako ukřivděná chudinka, ale buď je praštěná a neví, co chce, nebo je taky pěkná potvora.
A Leslieho nebyla žádná škoda, takového zmetka aby pohledal.

Zatím zde není žádná související novinka.

Jak krásný by svět mohl být po pár drobných úpravách.

Kniha Anatomie strachu v seznamech

v dalších seznamech1x