Třetí ucho přehled

Třetí ucho
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476571/bmid_treti-ucho-caq-476571.jpg 5 45 45

Ptačí srdce série

< 2. díl

Z jednadvaceti krajin jich zůstalo deset. TratHys by nejspíš plakal. Erenézie se hroutí Darovi pod rukama, proč ale řešit nemocné království, když má člověk víno a děvky? Utéct před problémy DarHys ještě dokáže, ať už na sever, nebo na jih, ovšem jeho vnitřní démoni jsou pořád s ním. Poté co Rohatí přitloukli jeho otce ke kůlu, stává se mladý Oldenik pánem Železného Listu. Bohové však umějí být krutí, a tak chlapci vyrvou jeho dědictví z rukou dřív, než byste řekli medový koláček. Doposud bylo nejdůležitější věcí v jeho životě dosyta se najíst. Od nynějška je to přežít. A nakonec je tu Iko, věhlasný erenézský lékař, který měl ve svých rukou osudy králů, knížat, pánů, válečníků i obyčejných smrtelníků. Jeho životním cílem není nic menšího než zvítězit v souboji s bohy — a je odhodlán pro to obětovat téměř vše. Avšak k úspěchu vede věru trnitá cesta, na níž je potřeba platit tím nejcennějším.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Třetí ucho. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (13)

rimar
24.09.2024 4 z 5

Po jedničce která mi moc nesedla jsem na základě oslavných hodnocení tady dál šanci druhému dílu. Byl teda mnohem lepší než první a co mně potěšilo jediná sympatická postava z prvního dílu přežila což jsem rád. Objeví se nová postava a většina z nich mně neskutečně vytáčí. V první polovině knihy jediný klad byl příběh lékaře ten mně bavil. V druhé polovině se z těch největších kokotu kteří mně hrozně štvou začnou se objevovat i kladné vlastnosti a začne se u nich objevovat i lidská stránka a lepší stránky osobností. Uvidíme kdy vyjde další díl asi tomu šanci dám jen si vzpomenout pak na děj předchozích dílů bude náročné.

Awča
07.09.2024 5 z 5

Pověsti nelhaly, druhý díl je ještě lepší než první :-)
Čtení mě strašně moc bavilo, jak už dlouho ne.
Celé 2 dny jsem byla ponořená ve fantasy světě, prožívala příběhy všech hrdinů, zůstávala jsem úžasu, jak se vyvíjí jejich osudy.
Krása.
Autore děkuji.
Už aby byl další díl!

Iva095
17.08.2024 5 z 5

Druhý díl české středověké fantasy Ptačí srdce.
Poloviční král byl super, ale tento díl byl ještě lepší.
Je to celkem bichle, ale vůbec mi to nevadilo.
Tři dějové linky, král, kterého víc než království zajímá víno, pak malé nevychované princátko a nakonec kluk, který od malička vyrůskal v chudobě.
Knížka se četla skvěle. Nemám ráda dlouhé kapitopy, ale tady mi to nevadilo.
Doufám, že se příští rok dočkáme pokračování a že se taky dozvíme jak bude série dlouhá.

Knižní novinky (4. týden)

23.01.2022

Kniha Třetí ucho v seznamech