Protokoly sionských mudrcov: Plán na ovládanie sveta. Židovská mesianská myšlienka přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473356/bmid_protokoly-sionskych-mudrcov-plan-na-gn6-473356.jpg 4 32 32

Slovenské komentované vydanie protokolov sionských mudrcov, okrem nich sú v knihe obsiahnuté Bílikom napísaná história vzniku Sionských protokolov a jeho úvaha protokoly sionských mudrcov v teórii a praxi.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Protokoly sionských mudrcov: Plán na ovládanie sveta. Židovská mesianská myšlienka. Přihlašte se a napište ho.

LordByron
02.10.2021

Samozrejme,, niečo "na tom pravdy je. Je asi fakt že elity celkovo (nielen židia) ľudí oblbujú, kontrolujú médiá a tak. Pomerne prekvapivo výstižná je predpoveď,, totality". Ale inak je to až neskutočne naivné napríklad ako budú ľudí ovládať alkoholom a to o tom ako chcú zvrhnúť kráľov je EVIDENTNE účelové a dielo rozviedky..

LordByron
02.10.2021

Nezapôsobilo.. Naivné, nepresvedčivé a až moc OČIVIDNE podvrhnuté. Kto by preboha mohol uveriť že takto sa naozaj židia bavia?? Nechápem. Nechápem, že kniha vzbudila taký ohlas a nie je to veľmi dobrou vizitkou inteligencie antisemitov..

zahadum
17.08.2020 5 z 5

Jedine čo sa dá dodať je :

Keď čítaš cestovný poriadok , nezaujíma ťa, kto ho napísal ale či podľa neho jazdia spoje...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Protokoly sionských mudrcov: Plán na ovládanie sveta. Židovská mesianská myšlienka v seznamech

v Právě čtených1x