Prohnilé království přehled

Prohnilé království https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533181/bmid_prohnile-kralovstvi.png 4 793 793

Royalové / Royalovci série

< 5. díl

V tomhle světě nikdo Royalům neunikne! Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cracked Kingdom , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prohnilé království. Přihlašte se a napište ho.

Knihomol_ka
14.05.2024 4 z 5

Prohnilé království je pokračování ze série Royalové. Jedná se tedy o pátý díl z této série.
Já si tuhle sérii opravdu zamilovala a určitě se k ní budu ráda vracet. Na příběh Eastona jsem se nesmírně těšila! Od prvního dílu mi přišel jako postava zajímavý.

Příběh se tedy zaměřuje na Eastona Royala a Hartley Wrightovou. Od chvíle, kdy Hartley pozná Eastona, tak se jí změní celý život. Po tragické nehodě přijde o paměť a nedokáže už věřit ani Eastonovi, který jí slibuje, že vše napraví. Sledovat Eastona jak se snaží, aby si Hartley vzpomněla je obdivuhodná. Líbí se mi tady jeho chování a vytrvalost. Oběma postavám jsem tu lásku přála a hlavně jsem chtěla šťastný konec. Nevím jak to autorka dělá, ale já tuhle sérii přečetla jedním dechem. Styl psaní je úžasný a poutavý.

Rozhodně doporučuji tuto sérii. Rozhodně vás nezklame.

monika0181
02.03.2024 5 z 5

Sledovat zodpovědnost Eastona, s kterou přistupuje ke ztrátě paměti Hart je obdivuhodná.
Tu lásku jsem jim tolik přála. Rozhodně to nebylo jednoduché, když Vás po ztrátě paměti celé okolí ovlivňuje dle svých potřeb.
Četla jsem jedním dechem a trnulo mi srdce, aby příběh měl happy end.
Celá série má mé srdce a jistě zůstane v knihovně a vrátím se k ní.

marianna7090
29.02.2024 3 z 5

Presladený koniec, aký som vlastne nečakala, ale asi som kľudne mohla. A nie som z toho práve príjemne prekvapená.
Opäť som len krútila očami nad rozhodnutiami skoro všetkých postáv. Eastona, ktorý bol moja najobľúbenejšia postava, som dokázala už len ledva tolerovať.
A vlastne sa už ani nemám veľmi k čomu vyjadrovať, celá séria je príliš pritiahnutá za vlasy. Ak máš kopu peňazí, vyhral si život. To je pointa celého príbehu.

Knižní novinky (22. týden)

25.05.2020

10 nejprodávanějších eknih (září)

03.10.2018

Kniha Prohnilé království v seznamech