Přístav u řeky Styx přehled

Přístav u řeky Styx
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530631/bmid_pristav-u-reky-styx-65ad2f2c7751b.jpg 4 133 133

Pod ledovým krunýřem Jupiterova měsíce Europy se rozprostírá tajuplný oceán. Skupina vědců s nadšením zahajuje jeho průzkum, aniž tuší, čemu stane v blízké budoucnosti tváří v tvář. Temné vody ukrývají zahnívající tajemství a vyslance lidstva očekává poznání, že nejen život, ale i smrt mohou nabývat ve vesmíru netušených podob. Království plynného obra není místem pro slabé...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přístav u řeky Styx. Přihlašte se a napište ho.

Grohlinka
29.06.2024 3 z 5

Začátek mě neskutečně bavil, to objevování a očekávání má své kouzlo. Bohužel asi v polovině se vše zlomilo a kniha mě přestala bavit, došlo na to, že slabé postavy už neutáhly děj, o nějakých větších emocích nemůže být řeč. Teologické vsuvky byly nudné, nepatřičné, téměř směšné, a hlavně neukotvené. Konec byl nahoru dolu, jakoby se autor nemohl rozhodnou zda napsat happy end, nebo naopak, škoda. Ale své hezké časti kniha má, to se nedá popřít.

IvikaS
27.06.2024 4 z 5

Až na ten překombinovaný závěr to bylo super.

tomas0851
31.05.2024 4 z 5

Výtečné, ale.....
Snad první kniha, kde se mne misí pocity WAW SKVĚLÉ a WTF.
První řádky, první slova. BOMBA. Úžasný rozjezd. Uvěřitelná vědecká fikce. Skvěle napsáno.
A pak začal autor s románovým vyprávěním, které určitě není špatné, ba naopak je dobré. Ale systém-rozjedu děj a skočím jinam a pak na něj ne úplně navážu, to mne hodně dráždilo a bralo chuť dočíst.
Co mne překvapilo a co nevím zda pochválit či hanit, byl přerod z čisté vědecké až dokumentární fikce do náboženské roviny a fantasy.
Pokud by autor zůstal u drivu úvodu a vědeckodokumentární fikce, byla by to pecka.
Škoda...

Příběh mateřídoušky, Pán hory a další knižní novinky (8. týden)

18.02.2024

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Přístav u řeky Styx v seznamech

v Právě čtených2x