Pošťák Myšák doručuje přehled

Pošťák Myšák doručuje
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368069/bmid_postak-mysak-dorucuje-6fh-368069.jpg 5 60 60

Pošťák Myšák série

1. díl >

Jak to asi vypadá doma u Krokoušů? Nebo u pana Veverčáka? Je pondělí, pošťák Myšák se připravuje na svou každodenní obchůzku. Už naložil vozík balíčky a právě vyrazil na cestu. Přidej se k němu a nakoukni do domků i domečků všech, kdo bydlí v jeho rajonu. Každý příbytek je jiný, ale všechny jsou plné zajímavých věcí. Všimni si třeba chodby pod králičím domkem. Kam asi vede? Přes jídelnu, ložnicí plnou malinkých postýlek až tam, kde králíci… ehm, ehm, kakají. Podívej na ten veledlouhý dům zimomřivého pana Hada, co má po celé délce ohřívací lampy! A jaké poklady skrývá potopená loď, kde žije paní Chobotnice? První kniha ze série o pošťáku Myšákovi, v níž autorka stvořila úžasný imaginární svět, který si budete chtít prohlížet znovu a znovu až do nejmenších detailů… A možná pak dostanete chuť se svými dětmi vymyslet a nakreslit vlastní zvířecí doupátka. Jemné a neuvěřitelně detailní ilustrace Marianne Dubucové upoutají pozornost dětí na dlouhou dobu. Oblíbené průřezy nabízejí tolik zábavných maličkostí k prozkoumání, tolik nových souvislostí k objevení! Pro děti od tří let.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Host
Originální název:

La Tournée de Facteur Souris , 2015


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pošťák Myšák doručuje. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (14)

Atlantis
29.09.2022 5 z 5

Paráda. Ano, textu je tu pomálu, ale ten je v této knize až na druhém místě. Tady si hlavně užijte obrázky. Jsou plné vtipných detailů, jednotlivé strany na sebe často navazují a hlavně - nezapomeňte sledovat Myšákovy balíčky. Milá, vtipná knížka.

essterkaa
18.09.2022 5 z 5

Moc se mi líbí, kolik věcí se dá na každé stránce najít. Takových detailů a maličkostí, které spolu s dcerkou nalézáme a společně se u toho bavíme. Ilustrace nádherné.


Litocha
26.04.2021 4 z 5

Textu je pomálu, ale ach, ty ilustrace, těch vtipných detailů! Jednotlivá obydlí krásně odráží osobnost obyvatel. Další povedená knížka Marianne Dubuc.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Pošťák Myšák doručuje v seznamech

v Přečtených69x
ve Čtenářské výzvě3x
v Doporučených1x
v Knihotéce6x
v Chystám se číst14x
v Chci si koupit5x
v dalších seznamech6x

Štítky knihy

pro děti od 3 let

Autorovy další knížky

Marianne Dubuc
kanadská, 1980
2015  96%Ptáček a lev
2019  95%Horská cesta
2017  86%Já nejsem tvoje maminka
2018  91%Pošťák Myšák doručuje
2020  83%Stín Malého Geparda