Pošťák Myšák doručuje

Pošťák Myšák doručuje https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368069/bmid_postak-mysak-dorucuje-6fh-368069.jpg 5 60 14

Pošťák Myšák série

Jak to asi vypadá doma u Krokoušů? Nebo u pana Veverčáka? Je pondělí, pošťák Myšák se připravuje na svou každodenní obchůzku. Už naložil vozík balíčky a právě vyrazil na cestu. Přidej se k němu a nakoukni do domků i domečků všech, kdo bydlí v jeho rajonu. Každý příbytek je jiný, ale všechny jsou plné zajímavých věcí. Všimni si třeba chodby pod králičím domkem. Kam asi vede? Přes jídelnu, ložnicí plnou malinkých postýlek až tam, kde králíci… ehm, ehm, kakají. Podívej na ten veledlouhý dům zimomřivého pana Hada, co má po celé délce ohřívací lampy! A jaké poklady skrývá potopená loď, kde žije paní Chobotnice? První kniha ze série o pošťáku Myšákovi, v níž autorka stvořila úžasný imaginární svět, který si budete chtít prohlížet znovu a znovu až do nejmenších detailů… A možná pak dostanete chuť se svými dětmi vymyslet a nakreslit vlastní zvířecí doupátka. Jemné a neuvěřitelně detailní ilustrace Marianne Dubucové upoutají pozornost dětí na dlouhou dobu. Oblíbené průřezy nabízejí tolik zábavných maličkostí k prozkoumání, tolik nových souvislostí k objevení! Pro děti od tří let.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Host

La Tournée de Facteur Souris , 2015

Atlantis
29.09.2022 5 z 5

Paráda. Ano, textu je tu pomálu, ale ten je v této knize až na druhém místě. Tady si hlavně užijte obrázky. Jsou plné vtipných detailů, jednotlivé strany na sebe často navazují a hlavně - nezapomeňte sledovat Myšákovy balíčky. Milá, vtipná knížka.

essterkaa
18.09.2022 5 z 5

Moc se mi líbí, kolik věcí se dá na každé stránce najít. Takových detailů a maličkostí, které spolu s dcerkou nalézáme a společně se u toho bavíme. Ilustrace nádherné.

Litocha
26.04.2021 4 z 5

Textu je pomálu, ale ach, ty ilustrace, těch vtipných detailů! Jednotlivá obydlí krásně odráží osobnost obyvatel. Další povedená knížka Marianne Dubuc.

Lola_cte
28.12.2020 5 z 5

Parádní knížka. krásné ilustrace a dá se prohlížet pořád dokola a pořád je co hledat. Moc fajn je i pokračování o tom, jak pošťák Myšák jede na dovolenou.

OliP
21.11.2020 5 z 5

Knihe je úplně parádní, baví mě i synka, obrázky jsou opravdu vtipné, promyšlené a pokaždé v nich najdete něco, čeho jste si blíže nevšimli.

Pokorna_Praha
10.09.2020 5 z 5

Jsou tu nádherné ilustrace, hezky se čte a lze jí dětem číst opakovaně a nenudí je. Určitě doporučuji.

Lucy6827
29.08.2020 5 z 5

Doma tuto knihu i její druhý díl milujeme. Máme ji prolistovanou snad 100x a stále máme co zkoumat a hledat.

kamibe
13.08.2020 4 z 5

Příběh je jednoduchý, ale pro děti, které rády hledají a porovnávají, je to výborná kniha.

Natique
06.08.2020 2 z 5

Po dlouhé době kniha, která děti nebavila...

lyrra
04.05.2020 5 z 5

Boží. Vynikající kombinace pro začínající posluchače. Hlavní jsou obrázky, které jsou doplněný krátkými texty, aby se rodič chytil dějové linky a zbytek dotvoří společná fantazie. Rodič si přijde na své, protože i při opakovaném čtení se může bavit nad různými detaily v ilustraci. Oblíbená, četli jsme opakovaně.

beruzzka
04.09.2019 4 z 5

Pošťák Mysak je u nas oblibena kniha, dcera (2roky) se zatim bavi poznavanim zviratek a me zase bavi vtipne pojeti, dum much ve tvaru hovinka, cedule wanted na straku atd :-) textu je minimum a to me nuti vymyslet pribehy a popisovat obrazky

Varjohukka
18.08.2019 5 z 5

Pošťák Myšák doručuje je super kniha i pro mladší děti, které ještě neudrží pozornost na dlouhý text. Krásné ilustrace s vtipnými detaily zase zabaví i ty větší, protože neustále je co nového objevovat.

Luciiis
12.03.2019 4 z 5

Kniha obsahuje jen krátký doprovodný text. Hlavní roli hrají krásné ilustrace a spousta detailů, díky kterým je kniha záživná nejen pro děti. Při každém prohlížení se dá objevit něco nového. Záleží hodně na vlastní interpretaci a proto nebude vhodná pro unavené rodiče, kteří chtějí jen přečíst a jít spát :) Za nás ale doporučuji, dvouletý syn je nadšený a bere si knížku i k posezení na nočníku :)

bibi.r
28.04.2018 5 z 5

Super super super. Velmi hezká, propracovaná, plná vtipných detailů.
Těším se na další díly. :)

pro děti od 3 let

Marianne Dubuc