Posolstvo dažďa přehled

Posolstvo dažďa https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458525/bmid_poselstvi-deste-uDz-458525.jpg 4 127 127

Alea konečne pozná pravdu – jej matka Nelani žije. Zároveň dúfa, že by od nej mohla získať dôležité informácie o morských ľuďoch a najmä o svojej sestre – dvojčati – Anthei. Posádka Alfa cru teda robí všetko preto, aby sa s ňou stretla čo najskôr. Plavbu im však stále komplikuje doktor Orion a jeho poskokovia. Naďalej ich trápia mnohé nevyriešené otázky, napríklad na koho strane je princ vodných panien Cassaras a aké tajomstvá skrýva? A pomôžu im ostatné morské deti zachraňovať oceány?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Die Botschaft des Regens Teil 2 , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Posolstvo dažďa. Přihlašte se a napište ho.

slay_girl
27.02.2024 5 z 5

ZATÍM NEJ DÍL

Bookworm345
13.08.2023 5 z 5

(SPOILER) "Dokud žiju já, bude žít i Elvarion"

Dopr. Uááá.
Tahle série je boží. A tahle celá kniha a ten konec mě totálně položil. Četla jsem to v době kdy to vyšlo, takže jsem si rok počkala na další díl a dodneška upřímně nechápu jak to moje desetileté já mohlo vydržet celý rok. Hltala jsem každou stránku a stejně tak všechny nové informace o zaniklém mořském světě. Je skvělé, že se Alea konečně potkala se svojí mamkou, která je navíc laborantka, takže.. (však víte co). Ale ztrátu paměti a změnu DNA si Alea a ostatní vážně nezasloužili. (To už je takový to "ty dobré postavy, zažijou to nejhorší')

Astridka
22.05.2022 5 z 5

Nejlepší kniha ze série.

Knižní novinky (47. týden)

15.11.2020

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

Dokud žiju já, bude žít i Elvarion

"Jste ďábel." "To beru jako kompliment."

Kniha Posolstvo dažďa v seznamech

v Právě čtených2x