Poslední tóny z krypty přehled

Poslední tóny z krypty https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469669/bmid_posledni-tony-z-krypty-tNX-469669.jpg 5 74 74

V Bishop’s Lacey se blíží Velikonoce a v kostele sv. Tancreda se připravuje otevření hrobu světce, po němž byl pojmenován. Flavia de Luce chce exhumaci přihlížet osobně, když je však hrob otevřen, neleží v něm tlející ostatky svatého Tancreda, nýbrž mrtvola nedávno zesnulého místního varhaníka, pana Collicutta. Kdo ho připravil o život a proč se církevní hodnostáři snaží vykopávky zarazit? Flavia se opět vrhá po hlavě do vyšetřování.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Kalibr

Speaking from Among the Bones , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední tóny z krypty. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel9575
18.04.2023 5 z 5

Opět do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah. Skvělý příběh malé holky, která propadla chemii.

Allla9
17.04.2023 4 z 5

Asi jsem měla začít číst od prvního dílu. Budu to muset napravit.

Bubo19
31.01.2023 5 z 5

Další skvělý případ, který vyřeší Flavie díky své inteligenci, nebojácnosti a znalosti chemie. Tentokrát se děj odehrává z velké části v kostele a hlavní roli hrají varhany a ostatky svatého Tancreda. Máme tady vraždu, loupež i nějaké to tajemství, Flavie se zkrátka nenudí. Jako v každém díle této série se mi líbí ta barvitost jazyka, chemické pokusy, ale taky svérázné postavy a atmosféra anglické vesnice. Opět je to za pět hvězdiček.

Listopadové knižní novinky (12. - 18.11.)

12.11.2018

Kniha Poslední tóny z krypty v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x