Pippi Dlhá Pančucha přehled

Pippi Dlhá Pančucha https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251283/mid_pippi-dlha-pancucha-7Di-251283.png 4 85 85

Obsah: Pippi sa nasťahuje do vily Vilôčky, Pippi je hľadačka a zapletie sa do bitky, Pippi sa hrá na chytačku s políciou, Pippi ide do školy, Pippi sedí na bráničke a lezie na strom, Pippi organizuje výlet, Pippi ide do cirkusu, Pippi navštívia zlodeji, Pippi pozvú na kávu, Pippi zachraňuje životy, Pippi oslavuje narodeniny.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Petit Press

Pippi Långstrump , 1945

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pippi Dlhá Pančucha. Přihlašte se a napište ho.

MilanBrabec
07.03.2024 2 z 5

Mě Pipi vždycky přišla strašně ujetá, to svou ukecaností, bájivostí i divnými dobrodružstvími. Nikdy jsem tomu nepřišel na chuť, ani jsem neporozuměl tomu kultu, který kolem této postavy panuje. Zato Ronja, dcera loupežníka se mi strašně líbila (i filmovou Ronju považuji za lepší než filmovou Pipi).

Nermal
17.02.2024 1 z 5

Pipi jsem se pokoušel číst, ještě když vycházela v Mateřídoušce. Ale měl jsem z ní v hlavě jenom zmatek, příběhům jsem vůbec nerozuměl a vůbec mi nepřišly jako dítěti zábavné. Jediným pozitivem byly skvělé ilustrace Adolfa Borna. Ani dnes při pohledu zpět mě tato kniha, ani televizní zpracování nijak neoslovuje a nepřišel jsem na to, čím to je.

Doubravka1975
09.02.2024

Přemýšlím .... a vůbec nevím proč, ale Pipi Dlouhou punčochu jsem neměla vůbec ráda. přitom měla úplně všechno co si dítě i vlastně dospělý může přát

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pippi Dlhá Pančucha v seznamech

v Právě čtených1x