Perly v kapse u vesty přehled

Perly v kapse u vesty https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26556/perly-v-kapse-u-vest-26556.jpg 4 41 41

Tato kniha, která vychází tematicky z diskuzí přednášek konaných v Bombaji koncem osmdesátých let, je souhrnem čehosi podstatného – čehosi okolo výjimečných situací, které se staly, nejisté budoucnosti a opojnosti přítomného okamžiku. Na tyto otázky zodpovídal Osho vstřícně a odpovědi zesílily tuto příchuť podstatného. Pro ty, kteří Osha znají to bude připomínkou celého oceánu, pro nováčky bude sladkou i slanou chutí se všemi chutěmi mezi tím obsaženými v tomto neobyčejném lidském bytí, které nám dává vše, bez rozdílu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Perly v kapse u vesty. Přihlašte se a napište ho.

frantisek0724
18.06.2022 3 z 5

Každý by v knize mohl najít to své.. Ovšem ne každý to bude číst, ne všichni pochopí. Každý není otevřen meditaci, názorům mistra.. Pro někoho byl Osho manipulátor a sektář, který si užíval přepychu a zhýralého života. Pro jiného je to mistr a jeho myšlenky jsou plné moudra.

Jedno je však jisté- život je cesta, cesta je cíl..

Sygi
22.03.2020 5 z 5

Perličky mě přes svou opakující se tématiku překvapily neustálou aktuálností a podnětností k zamyšlení.

citronekodvedle
18.05.2018 5 z 5

Samé úžasné rady, co stránka to nová moudrost, tuhle knížku, chi domů, jde číst do nekonečna a pokaždé vám dá něco nového, podle toho jak se vyvíjíte v životě

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Perly v kapse u vesty v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x