Palec a selská pýcha přehled

Palec a selská pýcha
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534512/bmid_palec-a-selska-pycha-65f820f258c30.jpg 4 54 54

Viktor Palec série

Do jedné z místních částí Kročína, tedy obce, v níž Viktor Palec vykonává funkci starosty, se přistěhuje mladá rodina původem z města. Koupili jeden ze starých gruntů a s elánem se pouští do rekonstrukce. Při vyklízení stodoly najdou pod podlahou malý sklípek a v něm lidské ostatky. Zjistí se, že jde o bývalého majitele, posledního z rodu, který tu hospodařil po řadu generací. Starousedlíci si pamatují, že po statkáři bylo vyhlášeno pátrání, a nakonec byl úředně prohlášen za mrtvého... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Palec a selská pýcha. Přihlašte se a napište ho.

Pivka1
16.05.2024 5 z 5

Teď jsem doposlouchala na ČR dvojka a musím moc moc pochválit. Nejenom, že je krásně načtená, ale děj se mi moc líbil. Neotřelé, zajímavé, super to bylo!

Isew
06.05.2024 3 z 5

Nálezem lidských ostatků ve stodole starého gruntu se policie vlastně ani nechce moc zabývat. Nejraději by případ odložila, protože je stejně promlčený. Starosta, bývalý policista, však nechce nechat věci jen vyhnít, což vede k dalším událostem. Pomalu a líně plynoucí děj, jakoby popisoval život vesnice. Bohužel jsem velmi brzy uhádla pachatele a za to ubírám hvězdičku.

janina66
18.04.2024 4 z 5

Příjemná, česká detektivka. Čtivá, lehce plynoucí děj. Vraha jsem odhadla správně. Taková oddechová četba.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Palec a selská pýcha v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x