Pád do tmy přehled

Pád do tmy https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523624/bmid_pad-do-tmy-6519c1b449b19.jpg 4 344 344

Madison Harperová série

Začátek strhující detektivní série od bestsellerové autorky Detektiv Madison Harperová a soukromý vyšetřovatel Nate Monroe mají jedno společné – oba si odseděli tresty za zločiny, které nespáchali. Teď spojí síly, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která zmizela z letního tábora na severu Kalifornie. Madison je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství, vedoucí však mlčí jako zařezaní. Pak ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala… a události se dají do pohybu. Madison Harperová byla odsouzena za zločin, který nespáchala. Teď je ale na svobodě a je odhodlaná zjistit, kdo ji do vězení dostal. Pátrání ji přivede za Natem Monroem. I on se totiž neprávem ocitl v cele, kde čekal na trest smrti za vraždu své snoubenky. Byl však zproštěn viny a po svém propuštění se stal soukromým vyšetřovatelem. Madison doufá, že s Nateovou pomocí očistí své jméno, najde svého syna a získá zpět místo u policejního sboru. Na Natea však čeká jiný případ, který musí nejdřív vyřešit. A tak se společně vydávají na sever Kalifornie, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která beze stopy zmizela z letního tábora. Je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství. Vedoucí mlčí jako zařezaní a Jennyini rodiče nejsou dvakrát nadšení, že se soukromí vyšetřovatelé pletou policii pod nohy. Když ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala, události se konečně dají do pohybu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

Shadow Falls , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pád do tmy. Přihlašte se a napište ho.

anovy64
14.05.2024 5 z 5

Velice čtivá a dobře rozjetá série okořeněná osobními příběhy sympatických hlavních hrdinů.

Šebestová3
13.05.2024 5 z 5

Skvěle namíchaná dvojice vyšetřovatelů. Mám novou oblíbenou sérii!

Nelly
12.05.2024 4 z 5

Oceňuji dva nové typy detektivů - oba mají zkušenost se ztrátou svobody a nespravedlivým justičním systémem. Oba jsou sympatičtí a se zamotaným případem si dobře poradí. A nesmím zapomenout na Brodyho - skvělý parťák. Další díly určitě přelousknu, hlavně kvůli osobním případům hlavních postav.

10 nejprodávanějších eknih (září)

10.10.2023

Vychází Pohřbené kosti, Musím tě zradit a další knižní novinky (38. týden)

18.09.2022

Kniha Pád do tmy v seznamech

v Právě čtených11x
v dalších seznamech5x