Otrocká krása přehled

Otrocká krása
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489223/otrocka-krasacrptIb-SLI-.JPG 5 339 339

Sedmý smysl série

Zářivé kamínky zasazené do kůže – na čele, v uchu, na rukou, kam si usmyslíte. Krása! Jaké nebezpečí to ale přináší? Hanka si nechala jeden zasadit. Jednorožci s ní přestali mluvit, draci jsou zděšení. Nikdo ale neví proč. Pátrání je náročné a vede k děsivým poznatkům. Kdo bude muset zemřít? Dokážou bojovníkům s aberily pomoct tulíci? A podaří se přimět ke spolupráci jednorožce?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Otrocká krása. Přihlašte se a napište ho.

Sitting-Bull
06.06.2024 5 z 5

Tak tady má příběh opravdu grády. Chování některých postav mě sice štvalo, ale to jen svědčí o tom, jak moc jsem prožívala příběh v tomto svém oblíbeném světě, protože mě to štvalo kvůli nim. :-D U skřetů se mi velmi líbilo, více takových příběhů! Zatím asi nejlepší ze série, i když odstup je někdy opravdu těsný.

Luigi1
28.05.2024 5 z 5

Tak si myslím že je to jeden z nejlepších dílů které jsem kdy četl

haki34
22.05.2024 5 z 5

(SPOILER) !! obsahuje malý SPOILER !!
teda..je to jízda, která se s přibývajícími díly stává temnější (nevím, jestli k prospěchu příběhu, ale nezbývá než akceptovat).
Úvod s Hančiným zamilováním a první sexuální zkušeností (aspoň tak jsem to pochopila) byl takový rozpačitý a podle mě i trochu zbytečný...jako by autorka cítila, že to tam musí nacpat, a pak se toho zhostila jednou větou, vyvolávající WTF moment..(jakože proč ?? jako fakt ? a takto ??)...no, naštěstí další Hančiny dobrodružství už byly mnohem lepší ;) pořád je ale cítit snaha vsouvat tam to romantično a vztahovou problematiku.
Kamínková story super, manipulace je téma velice aktuální všude a pořád..
Moc se mi líbila pasáž Hanky u trpaslíků... a naopak se mi nelíbila pasáž dračího boje a završení příběhu Karmaneuduny (už je jak R.R. Martin !!! člověk aby se bál o své oblíbence !!!) - normálně jsem došla až k slzám...
Ukáže se síla tulíků - to bylo taky dobře vymyšleno, zatím jsem je vnímala jako neurčité mazlíčky se superschopnostmi, teď se ukázali naplno.
Mými oblíbenci se stávají harpyje, klidně bych uvítala více dějě s nimi, i návrat do Airbowanu.
Občas je příběh tuze překombinovaný, dramatizace umělou eskalací konfliktů ( třeba teď - nedostatek a neochota ke komunikaci ze strany jednorožců...), nicméně je to napínavé, je to čtivé..a jsem zvědavá, kam to až povede...
doporučuji !

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Otrocká krása v seznamech

v Právě čtených1x