Střet s Buggyho posádkou! přehled

Střet s Buggyho posádkou!
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536706/bmid_stret-s-buggyho-posadkou-662234ad0ad32.jpg 5 22 22

One Piece série

< 2. díl >

Budoucí král pirátů Luffy přibral k posádce lovce pirátů Zora a společně vyráží vstříc Velkému pásu. Cestou se ovšem připletou k roztržce mezi muži kapitána Buggyho a zlodějkou Nami, která okrádá jedině piráty. Ta Luffyho okamžitě zaujme, protože je zároveň i skvělou navigátorkou.

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Střet s Buggyho posádkou!. Přihlašte se a napište ho.

Peter73
18.07.2024 5 z 5

Výborná kresba, zábavný scénar. Monkey D. Luffy je úžasná postava, so svojím gumovým telom tromfuje aj viacerých "marvelovcom". Táto manga ma baví a rozmýšľam, či má aj nejaké negatíva. Myslím, že žiadne.

Áňa 998
12.07.2024 4 z 5

Anime dokoukané nemám, ale do mangy jdu po hlavě! Další díl One Piece je venku, a už jen podle obálky je jasné, že to bude stát za to! Kromě postav z prvního dílu se točit můžeme těšit na Buggyho a jeho posádku!
V příběhu navazujeme na první díl, kdy Luffy už je na cestě a pomalu nabírá lidi do své posádky. Kromě nich ale naráží i na nepřátele, a to je v tomto díle Klaun Buggy se svou posádkou. Taky se díky němu dozvídáme, že ďábelské ovoce působí různě...
Co se týká postav, více poznáváme staré charaktery, ale dozvídáme se i něco o nových, nehledě vedlejších. Z těch mě strašně bavila dějová linka pejska Chouchou. U něj taky Luffy ukázal svůj dobrý charakter a zase si mě víc získal!
U mangy se můžete těšit na zásadové charaktery, krásnou kresbu, postupné objevování nového světa, který má rozhodně co nabídnout... A samozřejmě skvělý humor!
Druhý díl mangy nás posunul zase o kus dál, a já se těším na další díl. Tenhle svět si zamilujete, jen mu musíte dát šanci a mít trochu trpělivosti. Když vás ale chytne, tak už nepustí

lena.o.knihach
05.07.2024 3 z 5

Po skvělém úvodu, ve kterém jsme se seznámili s pár piráty a hlavně mladým chlapcem Luffym, brzy přichází pokračování.

Střet s Buggyho posádkou je od začátku do konce plný akce a bitev. Hlavní hrdina - jak už je u něj zvykem - se náhodou ocitne uprostřed boje a narazí na skvělou navigátorku, kterou potřebuje ve své posádce.

Potkáváme nové postavy, více poznáváme ty staré, opět se u toho zasmějeme, ale najedeme i na vážnou notu. Za mě o trochu slabší díl než ten předchozí, ale stále dobrý.

Děkuji @crew_komiks za mangu. #spoluprace

všechny komentáře

Související novinky (1)

Příliš pozdě, Někdo jako ty a další knižní novinky (26. týden)

23.06.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Střet s Buggyho posádkou! v seznamech

ve Čtenářské výzvě1x

Štítky knihy

piráti manga

Autorovy další knížky

Eiičiró Oda
japonská, 1975
2024  94%Romance Dawn: Dobrodružství začíná
2024  91%Střet s Buggyho posádkou!
2024  0%O takový věci se nelže!