Novéna s prosbou o dar modlitby přehled

Novéna s prosbou o dar modlitby https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482523/bmid_novena-s-prosbou-o-dar-modlitby-w3k-482523.jpg 5 2 2

Devět dní se modlíme s prosbou o dar modlitby se světicemi: Klotyldou, Juliánou z Norwiche, Marií Magdalénou de Pazzi, Markétou Marií Alacoque, Annou Marií Taigi aj.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Novéna s prosbou o dar modlitby. Přihlašte se a napište ho.

Jana512
18.01.2022 5 z 5

Modlitbě nás v této novéně učí a přimlouvají se za nás: Klotylda - světice, královna; Juliána z Noriche - anglická benediktinka; Dorota z Montavy, vdova, matka devíti dětí; Hedvika z Anjou - polská královna, ctitelka svatého Kříže; Marie Magdalena de Pizzi - karmelitka z Florencie; Markéta Marie Alacoqe - řeholnice, mystička Božského Srdce; Marie Celeste Crostarosa - zakladatelka sester redemptoristek; Anna Maria Taigi - matka sedmi dětí a Guendeline Borhese - anglická šlechtična, provdaná do Říma, kde jako mladá umírá na choleru. Jak uvádí první den: "Role žen při obrácení národů k evangelizaci patří k nejkrásnějším stránkám dějin křesťanství." Máme se co učit a tak se stávat oporou svým nejbližším.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Novéna s prosbou o dar modlitby v seznamech