Noční návštěvník přehled

Noční návštěvník
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539619/bmid_nocni-navstevnik.jpg 4 169 169

Případy Lincolna Rhyma série

< 15. díl >

Zámečník chodí na návštěvy zásadně bez ohlášení, ale žádný strach. Odemkne si sám! Po nevydařeném soudním procesu je proslulý vyšetřovatel Lincoln Rhyme donucen ukončit spolupráci s newyorskou policií. Ani hrozící kriminál však neohroženého kvadruplegika neodradí od snahy dopadnout zločince přezdívaného Zámečník, jehož noční dostaveníčka s nic netušícími oběťmi připravují obyvatele města o klidný spánek. Tajemný muž, kterému neodolá žádný bezpečnostní mechanismus ani alarm, za sebou nezanechává velké škody, natož mrtvoly. Vybrané nešťastníky prozatím okrádá jen o pocit bezpečí, nicméně to se může brzy změnit. A tak Rhyma a jeho kolegy v čele s nepostradatelnou Amélií Sachsovou čeká závod s časem: protivníkem jim bude perfekcionista plánující několik tahů dopředu a v mnohém připomínající kriminalistova úhlavního nepřítele, obávaného Hodináře… Patnáctý díl úspěšné série detektivních románů nabízí další napínavý kriminální případ pod geniální taktovkou Lincolna Rhyma.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

The Midnight Lock , 2021

Interpreti: Jan Vondráček

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noční návštěvník. Přihlašte se a napište ho.

Petrasim
předevčírem 3 z 5

Kniha mě zas tolik nezaujala, tak jako ostatní knihy tohoto autora.

Ladygeront
07.06.2024 3 z 5

Dočteno, ale žádná radost ze čtení. Je to moje první kniha od tohoto autora, ale jsem si jistá, že i poslední!

Gaeberys
12.04.2024 5 z 5

Nevěřila bych, že dokáži dát 5* u některého z posledních dílů série, ale kniha mi opravdu sedla. Vše bylo tak nějak rozumně vyváženo.

Spoiler -
A hlavně tam nebyl reálně ten prodělaný Hodinář:)

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejprodávanějších eknih (květen)

12.06.2023

Korunní princezny, Sparrow a další knižní novinky (20. týden)

14.05.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Noční návštěvník v seznamech

ve Čtenářské výzvě19x