Sama sebou přehled

Sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408904/bmid_sama-sebou-Mwp-408904.jpg 4 1593 1593

2. vydání. Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem bude z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Still Me , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sama sebou. Přihlašte se a napište ho.

LucyBrand
28.04.2024 5 z 5

Je to druhá kniha co jsem četla od autorky. Děj knihy mě velmi upoutal, knihu nešlo jen tak odložit. Bylo to úžasné čtení, moc jsem si to užívala.

HH77
23.02.2024 5 z 5

Uff. Tak nakonec se happy end konal. Opět velmi napínavé čtení. Knize nemam co vytknout.

JHoralka
29.01.2024 5 z 5

Sama sebou je pokračování knihy Než jsem tě poznala.

Krásné, milé čtení.

Musela jsem si připomenout co se stalo ve druhé knize, abych nebyla úplně mimo. Pak ale vše tak krásně plynulo, že jsem nechtěla, aby příběh skončil.

"Důležité je vědět, že ať už si na své cestě vyberete jako doprovod kohokoli, nedovolíte mu rozhodovat o tom, kým budete."

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

Knižní novinky (21. týden)

19.05.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (únor)

15.02.2019

Ocenění knihy (1)

2018 - Goodreads Choice Awards (Best Fiction)

Kniha Sama sebou v seznamech

v Právě čtených45x