Někdo jako ty přehled

Někdo jako ty
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535513/bmid_nekdo-jako-ty.jpg 4 39 39

Mít identické dvojče má svoje výhody, ale když mě sestra požádala, abych šla na rande s Romanem Bellisariem, nebyla jsem z toho zrovna dvakrát nadšená. Jasně, je to až hříšně hezký a úspěšný chlap, ale taky mě před třemi lety vyhodil z mé vysněné práce. Jenže na tom rande závisí sestřino povýšení, takže to nemůžu odmítnout. A kupodivu se ukázalo, že se k sobě hodíme. Já prodávám umění. On ho sbírá. Jsme oba posedlí podivným, tajemným umělcem, o kterém většina lidí ani neví, že existuje. Roman je ovšem opatrný a já chápu důvody proč – je vdovec s dítětem. Ale jak ubíhá jedno rande za druhým, začne se mi otevírat a já si nemůžu pomoct, abych se do něj nezamilovala. Problém je, že si Roman stále myslí, že jsem svoje sestra. Bude naše záměna to nejlepší, co mohlo mě a Romana potkat, nebo lež, která nás navždy rozdělí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

You or Someone Like You , 2023

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Někdo jako ty. Přihlašte se a napište ho.

domiii97
15.07.2024 5 z 5

Americká autorka má na svém kontě hezkou řádku vydaných titulů. Winter je moje nejoblíbenější autorka romantiky. Šéf, co tě nadzvedne byla skvělá kniha a Někdo jako ty za ní nezaostává. Dokonce byla i o kousek lepší.

Příběh je humorný, zároveň nabízí spoustu emocí. Autorka poukazuje na vážné témata.
Líbilo se mi spojení lásky k umění a ukázání toho, jak to funguje v galerii.
Postavy jsou dobře vykreslené. Nejvíce si mé sympatie získala Sloane, která jako by mi z oka vypadla. Tichá, ale se skrytým zápalem, především co se týče její největší záliby.
Román si mě získal, což se dalo poznat i díky tomu, že jsem knihu přečetla za den. Nemohla jsem se odtrhnout.

Čtenář by neměl očekávat vysokou literaturu. Konec je předvídatelný, ale i tak je to příjemné počtení a na léto jak napsané. A pro další fanoušky Winter mám skvělou zprávu. V druhé polovině tohoto roku vyjde další román a samozřejmě u Bety. Já už se moc těším.

Děkuji Nakladatelství Beta za poskytnutí výtisku v rámci spolupráce

Paja1709
14.07.2024 5 z 5

Ja mam tuto autorku ráda i když její knihy jsou hodnoceny celkem nízko. Tuto knihy jsem si užila a řadím ji mezi její top knihy.

Raislin
12.07.2024 5 z 5

Krásná oddechovka na dovolenou ke sklenice Aperolu. Já si knihu užila. Za mě stojí za přečtení.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Příliš pozdě, Někdo jako ty a další knižní novinky (26. týden)

23.06.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Někdo jako ty v seznamech

ve Čtenářské výzvě1x