Havok přehled

Havok https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446464/bmid_havok-v9u-446464.jpg 3 17 17

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Havok. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
21.07.2023 3 z 5

Nu Havok mě překvapil jako kdyby to nebyl ani on

Atlantis
09.07.2022 3 z 5

No, žádná hitparáda se nekoná, a to mám Havoka dost rád. Jenže on v tomhle komiksu jaksi není ve své kůži. Staré příběhy jsou relativně v pohodě, ale Havok tady prakticky ještě neexistuje. Nová story je taková přeplácaná, ale hlavně - schválně spočítejte, kolikrát tu náš hlavní hrdina použije svoje schopnosti. Pomůžu vám - dvakrát. Opravdu nešel zvolit lepší příběh? Takhle jde jen o těžký průměr.

wistar
06.11.2021 2 z 5

staré sešity jsou ukecané a dost se táhnou přesto nemůžu autorům upřít, že Living Pharaoh je narozdíl od superpadouchů nebo robotů zajímavý svěží vzduch, taky se mi líbí, že ne hned v prvním čísle udělali z havoka hrdinu, ale jen si ho připravili. Druhý příběh je špatně vybraný, věřím, že člověk, který četl předchozí díly série by si ho zřejmě užil, ale jinak člověk vůbec neví ( proč Havok a Polaris vyrazili do vesmíru, Jaký spolu mají vztah?, kdo jsou Starjammers, jaký má vztah Havok a vulcan?) prostě to je jakoby jste vzali dnešní sérii kapitána ameriky Hail Hydra a do jeho nhm dali třetí díl této série? Proč tam nedali první díl o tom jak Havok vyrazí do vesmíru? kresba je Ok

Wistar se Havoka výrazně netěšil a myslel si že to bude ok komiks, i tak ho ale první komiks překvapil svou ukecaností a druhý komiks ho překvapil tím že ho do nhm vůbec dali 4/10

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Havok v seznamech

v dalších seznamech1x