Nebezpečná hra přehled

Nebezpečná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481223/bmid_nebezpecna-hra-1fI-481223.jpeg 3 211 211

Nejvyšší sázkou je život a prohrát můžou všichni Je silvestr a na souostroví nedaleko Stockholmu se snáší noc. Čtyři dospívající kamarádi Max, Liv, Anton a Martina slaví v domě Maxova otce, zatímco jejich rodiče odešli na party do vedlejšího domu. Alkohol teče proudem a teenageři z legrace začnou hrát monopoly. A aby to nebyla nuda, trochu vylepší pravidla. Začíná to nevinně, ale brzy přituhuje. Na povrch se derou potlačované city i nejtemnější tajemství a za každý tah ve hře někdo zaplatí.... celý text

Literatura světová Novely Thrillery
Vydáno: ekniha , Motto

Gå i fängelse , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečná hra. Přihlašte se a napište ho.

janastok
05.05.2024 4 z 5

Krátká psychologická jednohubka, spíše povídka. Stupňující se napětí a překvapivý konec.

lucie1744
09.03.2024 4 z 5

Kniha se mi líbila, škoda že není delší.

čef
25.02.2024 3 z 5

Psychologická hříčka o tom, jak je švédská společnost prohnilá a prolhaná. Na mne příliš přímočaré a kraťounké. Nic se vlastně nedozvíme, jenom deprese a deprese. Samozřejmě spisovatelská úroveň autorky je znát, čtení jen tak neopustíme. Příběh by se však možná více hodil do nějaké sbírky povídek, kde by se snad bylo možné dobrat se i k jiným, optimističtějším pocitům.

Knižní novinky (38. týden)

19.09.2021

Kniha Nebezpečná hra v seznamech