Nástin dějin evropského myšlení (Od Thaleta k Rousseauovi) přehled

Nástin dějin evropského myšlení (Od Thaleta k Rousseauovi) https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446139/mid_nastin-dejin-evropskeho-mysleni-od--PEE-446139.jpg 5 33 33

Historický úvod do filosofie od profesora dějin filosofie na Ústavu filosofie a religionistiky FF UK. Kniha se snaží srozumitelným způsobem poskytnout na minimální ploše maximum informací, a to od nejstarších dob až po osvícenství. Je určena především studentům jako základní učební text pro přijímací zkoušky i další studium.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nástin dějin evropského myšlení (Od Thaleta k Rousseauovi). Přihlašte se a napište ho.

vslc66
10.09.2023 5 z 5

Perfektné čítanie pre začiatočníkov aj pre osoby, ktoré majú nejaké znalosti o danej problematike/problematikách a chceli by si svoje vedomosti prehĺbiť. Kniha je písaná pútavo, informatívne a s veľkým prehľadom.

Kabuky
01.01.2023 5 z 5

Vynikající kniha pojednávající o dějinách evropské filosofie.

Kuža007
29.06.2021 5 z 5

Krásný úvod do historie filozofie, zejména té evropské. Srozumitelné, čtivé, detailní. Jednotliví filozofové a jejich myšlení jsou tam krásně vylíčeni a popsáni.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nástin dějin evropského myšlení (Od Thaleta k Rousseauovi) v seznamech

v Právě čtených1x