Pod hladinou přehled

Pod hladinou
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459484/bmid_pod-hladinou-ot8-459484.jpg 4 117 117

Přestože ji nepřestává pronásledovat hrůzná minulost, snaží se Gwen Proctorová žít dál. Jejímu životu dává navíc smysl jeden starý případ: jedná se o záhadné zmizení mladého muže v Tennessee, který je už tři roky nezvěstný. Jeho matka Ruth Landryová žije od té doby v nejistotě a strachu. A Gwen ji moc dobře chápe. Ví totiž, jaké to je, když se matka o své dítě bojí. Bez zaváhání se tedy rozhodne zoufalé ženě pomoci a ujímá se vyšetřování. Jenže čím více se přibližuje pravdě, tím více se ocitá v nebezpečí. Ve městě, které před Gwen, jejím partnerem Samem i jejími dětmi uzavřelo brány, není většího nepřítele, než je rodina Belldeneových – zločinecká, mocná a pomstychtivá. Je Gwen při svém pátrání ochotna akceptovat i ohrožení těch, které miluje nejvíc? A kolik toho jedna malá rodina dokáže vůbec unést?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

Bitter Falls , 2020


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pod hladinou. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (40)

Evkae36
23.04.2024 4 z 5

I Když se kniha dobře Četla, tenhle díl mi přišel už trochu zbytečný.
A co mi v sérii nejvíc vadilo, byly chyby v překladu. Bylo jich tam moc a bylo to rušivé.

moudivlacek
30.01.2024 5 z 5

Skvělý závěr této série. Nemohu říci, který díl byl lepší, všechny jsem si jako milovník napětí pořádně užila. Pro začátek doporučení - opravdu se vyplatí číst sérii postupně.
Knih o řádění náboženských sekt je velké množství. A pořád si říkám, že už jsem musela přečíst všechny jejich zvrhlosti, a stejně jsem vždy překvapená.
Tentokrát je na tom špatně Connor a Sam. Ale Gwen je rozhodnuta udělat vše pro záchranu svých blízkých. Teď se ukáže, kdo je jejich skutečný přítel.
Na tuhle sérii jen tak nezapomenu a všem milovníkům thrillerů ji doporučuji od srdce.


Deia
25.01.2024 4 z 5

Túto sériu mám celkom rada, škoda, že toto je posledná časť. Páčia sa mi autorkine vcelku nezvyčajné nápady. Aj tu vystupujúca sekta bola zaujímavá a aj celý ten prípad okolo toho. Taktiež, ako to u tejto série býva zvykom, to bolo poriadne napínavé. Ale s čím som už mala problém, bolo to, že opäť to zasiahlo aj jej rodinu. Keby sa to držalo iba v medziach toho, že je to prípad, ktorý Gwen vyšetruje, tak by to podľa mňa bolo oveľa lepšie. Takto, keď už do toho bol opäť zatiahnutý jej partner a dieťa, mi to dosť vadilo a mierne mi to znechucovalo čítanie. A sem-tam mi vadilo aj správanie postáv, hlavne Gweninej dcéry Lanny, myslím, že po tom všetkom, čo už zažila, by mala byť viac obozretnejšia, ale zas, je to dospievajúce dievča. Som zvedavá, či sa dočkáme aj prekladu ďalších častí, ale mám tušenie, že nie, čo je zas škoda. Pretože aj keď najviac sa mi páčila prvá časť, tak ani tie ďalšie, vrátane tejto, neboli zlé a rada by som si o Gwen a jej rodine ešte niečo prečítala.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (22. týden)

30.05.2021


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Pod hladinou v seznamech

v Právě čtených4x
v Přečtených148x
ve Čtenářské výzvě14x
v Doporučených6x
v Knihotéce164x
v Chystám se číst94x
v Chci si koupit27x
v dalších seznamech1x

Štítky knihy

zmizení lidí

Autorovy další knížky

Rachel Caine (p)
americká, 1962 - 2020
2019  86%Na dně
2017  82%Z kostí a inkoustu
2019  89%Proti proudu
2011  72%Prokletý dům
2020  81%Ve víru