Měla by sis s někým promluvit přehled

Měla by sis s někým promluvit
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471397/bmid_mela-by-sis-s-nekym-promluvit-8dA-471397.jpg 4 118 118

Lori Gottliebová je jeden den terapeutka… a druhý den se její svět zhroutí a ona sama musí vyhledat péči odborníka. Svérázný Wendell Bronson ve svém kardiganu a s počínající pleší vypadá, jako by právě vypadl z příručky pro terapeuty – nic však nemůže být dál od pravdy… Světový bestseller, který dává čtenáři vtipnou, svěží a přitom velmi upřímnou optikou nahlédnout do světa psychoterapeutické péče z obou stran, ukazuje křehkost a jedinečnost lidského bytí a poskytuje odpověď na otázku, co je v životě skutečně důležité.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Pragma

Maybe You Should Talk to Someone , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Měla by sis s někým promluvit. Přihlašte se a napište ho.

rejka79
02.07.2024 5 z 5

Vynikající,....pokud jste ve svém životě už někam došli. Verim, ze ve 20ti bych plně nechápala jak je tahle kniha moudrá a kolik je v ní životní pravdy a postřehů o lidech. Věřím, ze hloubaví lidé se sebereflexí jí budou milovat a najdou si v ní své. Podobně píšícího psychoterapeuta Irvina Yaloma také moc doporučuji, pokud vás to bavilo.

pydla
27.05.2024 3 z 5

Na knihu jsem se těšil, už kvůli dobrým recenzím, ale nakonec to hodnotím jen jako příjemné popovídání si s paní v čekárně, kterou už nikdy neuvidím. Některé části jsou zajímavé, ale nijak mě to nevtáhlo do děje. Autorka nám představila svět psychologů, pár jejich metod a příběhů, které lidé řeší s humorným nadhledem, ale přesto mě to nepřesvědčilo. Johnovo "vyléčení" bylo ke konci až moc urychlené, neuvěřil jsem tomu, ač se za něj autorka plácala po rameni.

Dani25
22.03.2024 4 z 5

Z úvodu ma kniha veľmi vtiahla do deja, ale postupne trochu môj záujem klesal. Preto 4* Ale naozaj zaujímavá téma a prostredie.
“Máte dve uši a jedny ústa a tento pomer nie je náhodný. “

Knižní novinky (29. týden)

18.07.2021

Knižní novinky (21. týden)

23.05.2021

Pokud se v životě pořád jenom nimráte a vybíráte si, pokud si neuvědomíte, že dokonalost je nepřítelem dobrého, možná se připravujete o radost.

Nevědění je dobré místo pro začátek.

Mnoho z nás má za to, že naši milovaní lidé a oblíbené činnosti tu budou napořád. Když ale na dveře zaklepe smrt, uvědomíme si, že nejvíce ze všeho jsme zanedbávali projekt zvaný náš vlastní život.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Měla by sis s někým promluvit v seznamech

v Právě čtených9x
v dalších seznamech3x

psychologie psychoterapie duševní zdraví léčba, terapie

Lori Gottlieb
americká, 1966