Měl jsem psa a kočku přehled

Měl jsem psa a kočku https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447381/bmid_mel-jsem-psa-a-kocku-rXM-447381.jpeg 4 244 244

Humorné vyprávění Karla Čapka o životě s čtvernohými přáteli. Potěší čtenáře a milovníky zvířat bez rozdílu věku. Klasika ze Zlatého fondu SME. Digitalizovaná druhá kniha publikace: Karel Čapek. Spisy XII. Zahradníkův rok. Měl jsem psa a kočku. Kalendář. Československý spisovatel. Praha 1983. 392 s. Jarmila Víšková připravila k vydání, napsala vydavatelské poznámky a zpracovala vysvětlivky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Měl jsem psa a kočku. Přihlašte se a napište ho.

cérka
23.04.2024 5 z 5

Audiokniha

Kouzelně načteno Markem Ebenem, slast pro uši i duši. Krásné, děkuji!
PS. Zvolený hudební doprovod mě spíše vyděsil než potěšil a vrátil do 70 let 20.století. Tady by to chtělo určitě změnu.

Kniha od roku 1939, kdy vyšla poprvé, vůbec neztratila své kouzlo. Je úžasná! Vtipné, zajímavé a pravdivé postřehy, které může nabýt opravdu jen zapálený milovník pejsků a kočiček ;-). Jen málo současných autorů dokáže psát tak krásným jazykem a potěšit čtenáře laskavým slovem. Tleskám....tam nahoru, do nebe.

Lenka4
11.04.2024 4 z 5

Pěkné postřehy o chovu i chování psů a koček. Po desetiletích, která uplynula od napsání knihy, jsou vidět změny, ke kterým v přístupu k těmto domácím společníkům došlo. Ovšem třeba zamyšlení nad chovem psů z hlediska módnosti plemen je aktuální i dnes. Marně vzpomínám, kdy jsem naposledy na ulici viděla erdelteriéra. Oko potěší velmi zdařilé ilustrace.

Čtenářka73
22.02.2024 5 z 5

Typický Karel Čapek – laskavý humor a i po sto letech krásný jazyk. A tady navíc i zvířátka. Až se budete chtít na chvíli zastavit a odpoutat od hektické přítomnosti, zkuste Pudlenku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Měl jsem psa a kočku v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x