Medveď a šepot vetra přehled

Medveď a šepot vetra https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502842/bmid_medved-a-sepot-vetra-bPZ-502842.jpg 4 40 40

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medveď a šepot vetra. Přihlašte se a napište ho.

Kobzíci
24.02.2024 odpad!

Čteno s dítětem s 1.třídy. Na trénování čtení dobré, ale příběh ho absolutně nebavil, nebyl dostatečně chytlavý ani na předčítání si ho nedovedu představit.

Bonda
01.02.2024 5 z 5

Pro mě skvělá knížka o odvaze udělat životní změnu. Doporučuju rodičům konzervativních dětí. A stejně tak rodičům, kteří se s dětmi stěhují. Doma využijeme i jako psychickou přípravu na přechod ze školky do školy. Však to je také velká změna. Tato série autorky pro mě dokazuje, že v jednoduchosti je síla a méně je více.

bibi.r
27.07.2023 3 z 5

Pro děti ???

Po ilustrační stránce je knížka překrásná. Marianne Dubuc má opravdu krásný, takový něžný a uklidňující styl.
Ale příběh... Vždyť ani nedokážu určit pro jaký věk je vhodný. Vlastně mě napadlo, že pokud bych s knihou chtěla pracovat jako knihovník nebo pedagog, tak bych si spíš nakopírovala obrázky a pak nechala děti sestavit a vymyslet příběh vlastní. Dokonce si myslím, že v tomto případě by děti byly mnohem úspěšnější a rozhodně zajímavější, než originál.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medveď a šepot vetra v seznamech

v dalších seznamech3x