Šílená posedlost přehled

Šílená posedlost
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515985/bmid_silena-posedlost-l95-515985.jpeg 4 343 343

Made série

Její šaty jsou příliš těsné, podpatky příliš vysoké. Směje se příliš nahlas, neslušně jí a většinu výroků si plete. Málokdo ví, že je to jen jiskřivý převlek, který má skrýt jeden záchvat paniky za druhým. Nikdo nemůže rozbít Gianninu masku… Tedy dokud nepřijde on. Většina v něm vidí vzor morálky; zvláštní agent dodržující zákon. V newyorském podsvětí ho však znají jako podvodníka a zabijáka s ledovým srdcem. Christian Allister vždy následoval svůj životní plán, který si představoval v mládí, pod ostrými světly chladné vlhké cely. Se sklonem k pořádku a číslem tři nebyl nikdy v pokušení vychýlit se z kurzu. Ale možná by se nikdy nemělo říkat nikdy… Jedna zimní noc a jejich životy se propletou. Nenávidí ho – jeho chladné vystupování, jeho aroganci a příliš vnímavý pohled – ale v průběhu let začne žít jen proto, aby si s ním hrála.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

The Maddest Obsession , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šílená posedlost. Přihlašte se a napište ho.

petraLI
19.05.2024 5 z 5

Skvělá kniha. Musím říct, že autorky styl psaní se mi moc líbí. Příběh hezky plyne, emoce rozhodně nechybí a především ta mužnost a vášeň. To se mi vážně líbí.

moma08
03.05.2024 5 z 5

Já jsem si to užila, i když byla někdy Gianna na proplesknutí, ale omlouvá jí to, v jakém prostředí vyrůstala.
Ani mi nevadilo, že jsem to četla s větším rozestupem od prvního dílu.
Příběh nebyl až tak originální, ale prostě děj plynul a já si to vychutnala.

Zabza98
24.04.2024 3 z 5

Jednom slovem nuda, jako první díl, chybí tomu úplně vše, přičemž tam vše je

Falešné růže, Osamělé srdce a další knižní novinky (16. týden)

16.04.2023

Kniha Šílená posedlost v seznamech