Zranitelná oběť přehled

Zranitelná oběť
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406754/bmid_zranitelna-obet-zOs-406754.JPG 4 56 56

Lucas Davenport série

Ať už se jim říká novodobí nomádi, poutníci či batůžkáři, jedno mají společné: putuji od města k městu, ale nikde nevydrží příliš dlouho. A když někdo z nich náhle zmizí? Bude je někdo hledat? Studentka Letty je adoptovaná dcera kriminalisty Lucase Davenporta, ale vzhledem i povahou se svému tátovi velmi podobá...

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Gathering Prey , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zranitelná oběť. Přihlašte se a napište ho.

Marcik7
11.10.2022 4 z 5

Lucas je prostě třída. Perfektně zorganizuje pátrání po mladé Skye i po Pilátově skupině dealerů drog a vrahů batůžkářů a nejen jich...

Jordanka9
10.07.2021 4 z 5

Moje druhá knížka autora , takže policistu Lucase Davenporta a jeho adoptivní dceru jsem jíž znala. Zajímavé a napínavé čtení o skupině učedníků pod vlivem šíleného vraha, která se pohybuje po území USA a zanechává za sebou spoustu znetvořených obětí, vetsinou z řad tzv.baťůžkářů. To se může stát jen
na území tak velké země, kde je svobodný pohyb většinou mladých lidí, které nikdo nepostrádá a jejich zmizení si nikdo nevšimne. Oceňuji, že autor kromě zásluh hlavní postavy na dopadení celé skupiny a největšího zlouna Piláta připisuje i velký podíl mravenčí a obětavé práci místních policajtů a jejich pomocníků.

Lumír23
13.03.2021 5 z 5

Zase je to taková až frenetická akce, pořád z kopce, člověk si ani neodpočine a už je děj o kus dál. Ale je to drsný jak struhadlo. Ne pro každého.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zranitelná oběť v seznamech

v Právě čtených2x