Krvavé hry přehled

Krvavé hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455998/bmid_krvave-hry-GHC-455998.jpg 5 82 82

Upíři z Chicaga série

Okázalí, styloví a sexy – takoví jsou upíři z chicagského Domu Cadoganů. Od té doby, co mezi ně Merit nedobrovolně spadla a stal se z ní krvesaj, se jí převrátily naruby nejen biologické hodiny, ale celý život. Výměnou za sílu, přepych a nesmrtelnost. Jenže i taková nesmrtelnost má své stinné stránky. Čím déle žijete, tím spíš na vás někdo může vytáhnout nějakou tu ohavnost z dávné minulosti. Meritin partner a upíří Mistr Ethan Sullivan by o tom momentálně mohl vyprávět, jenže v tom je právě ta potíž: nechce se mu. Odstrkuje od sebe svou Ochránkyni Merit, a zatímco ho neznámý útočník zasypává výhrůžkami, Ethan musí obhájit svou kandidaturu na upíří trůn. Po Chicagu se navíc plíží zvrácený zabiják. Místo činu mění v kruté umělecké dílo a zdá se, že upíři a čarodějové mu při aranžování vražedných scén byli velkým vzorem. Jaké sousto pro novináře… Kdo upadne v podezření a kdo bude další obětí?... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Blood Games , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvavé hry. Přihlašte se a napište ho.

Ailee
17.04.2024 4 z 5

Chicagská klasika. Opět jsem se nasmála. Nejsou to přímo knihy, které vás chytnout dějem, ale spíš postavami a jejich interakcemi mezi sebou.

ctenarMarLnYI
13.04.2024 5 z 5

Merit je jedna z mích oblíbených bojovnic. Těším se co bude dál.

Luigi1
25.06.2023 4 z 5

U tohoto dílu jsem byl zklamán Děj byl vláčný chyběla tomu jiskra

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Kniha Krvavé hry v seznamech