Rozhodující bitva přehled

Rozhodující bitva https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215510/mid_rozhodujici-bitva-215510.jpg 4 313 313

Kronika Cartera Kanea série

< 3. díl

Poslední rok byl pro Cartera a Sadie pořádně rušný. Proniknout do tajemství egyptské magie totiž není žádná hračka. Nejtěžší překážky je ale teprve čekají… Zlé síly získávají převahu, had chaosu Apop unikl ze svého vězení a část rebelských mágů povstává proti Domu života.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha ,

The Serpent´s Shadow , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozhodující bitva. Přihlašte se a napište ho.

Adele02
06.05.2024 3 z 5

(SPOILER) Ona rozhodující bitva byla super, když na ni došlo. Ale - uf, prokousat se k ní! Vím, že už nejsem cílovka, ale když jsem teď znovu četla první díl, hodně mě bavil i tak. Škoda, že to nevydrželo přes celou sérii.
Podobné zápletky si o tajemství a utajování věcí říkají, jasně, ale tady se doslova v každé kapitole něco naznačilo, ale utnulo nějakým velice náhodným zjevením nebo zmizením, aby na to postavy přišly až za padesát stran. A to bylo prostě neskutečně otravné - buď čekáte, až se to konečně řekne, nebo vám to dojde mnohem dřív než postavám a pro změnu čekáte, až si to milostivě uvědomí i ony. Sadie mě štvala už ve dvojce, tady byla neskutečně stereotypně otravná. A - ew. Přes spojení Walta/Anupa a to, jak se tu k tomu přistupuje, se nějak nemůžu přenést.

S egyptskou mytologií to je pořád stejně kreativní, ale strašně, strašně zdlouhavé, zpomalené zbytečným oddalováním děje tajnůstkařením a jo, místy na palici. Je to middle-grade, jasně, ale jak říkám - jednička mě hodně bavila i teď. Mrzí mě, že si to tu laťku neudrželo.

jaja1989
09.09.2023 odpad!

Prostě rodina Caneu není pro mě. Dala jsem jim 2. Šanci a i tak mě to nebavilo.
Ať žije Percy Jackson

lukaskmn1
02.02.2022 5 z 5

Geniální.

Knižní novinky (14. - 21. 3.)

13.03.2013

Kniha Rozhodující bitva v seznamech